Dotykačka ZADARMO

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Dotykačka ZADARMO

Dotykačka ZADARMO je speciální verze pokladní aplikace, která je zaměřena jen na účtování formou okamžitého prodeje. Výchozím prostředím je tak číselná klávesnice pro vkládání ceny, počtu a sazby DPH. Není možné použít vlastní produkty či kategorie. K jednotlivým prodejním položkám lze však přiřadit konkrétní název.

 

dulezite_sdeleni_icon

K Dotykačce ZADARMO není k dipozici Vzdálená správa ani telefonická či e-mailová podpora. Pokud potřebujete technickou podporu přesahující možnosti této příručky, přejděte na Dotykačku SNADNO za nízký měsíční poplatek.

 

Screenshot_2017-04-03-15-46-12

 

Dotykačka ZADARMO nabízí tyto základní funkce:

Kalkulačka pro okamžitý prodej

Přehled tržeb

Historie účtenek

Pokladní příjem a výdej

Evidence (fiskalizace) účtenek v režimu EET

Správa uživatelů (jen výchozí uživatel Administrátor s plnými právy)

Tisk (omezené možnosti pro tisk účtenek)

Nastavení pokladny (omezené možnosti nastavení)

 

poznamka_icon

Jednotlivé možnosti a funkce jsou maximálně zjednodušené s ohledem na okamžitý prodej. Funkce bez omezení nabízí jen Dotykačka SNADNO či Dotykačka NAPLNO. Pokud zvolíte funkci, která není dostupná, objeví se upozornění společně s tlačítkem pro přechod na vyšší verzi.

nahoru


Jak přejít na vyšší verzi Dotykačky?

Pokud jste se rozhodli přejít na vyšší verzi Dotykačky, bude Vám po žádosti o změnu licence od dalšího měsíce účtován licenční poplatek. Aplikace však bude s vyšší licencí fungovat ihned po potvrzení. Stačí jen znovu ověřit licenční klíč podle jednoduchého postupu. Poté bude aplikace Dotykačka již fungovat ve vyšší verzi.

1_icon

V Dotykačce otevřete postranní menu a ťukněte na položku Licence.

Screenshot_2017-04-03-16-31-23

 

2_icon

Ponechte tento dialog zobrazený cca. 10 vteřin. Během této doby dojde k opětovnému ověření licenčního klíče. Po úspěšném ověření bude změněn typ licence na vámi zakoupený. Nyní dialog zavřete ťuknutím na šipku zpět. Dotykačka bude fungovat v nové verzi, veškerá původní data zůstanou zachována.

Screenshot_2017-04-03-16-42-04

nahoru