Instalace mobilního číšníka

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Instalace mobilního číšníka

Mobilní číšník je dostupný v aplikaci Dotykačka Marketplace, což je vlastní instalační platforma (obchod) Dotykačky. Nejprve je tedy nutné nainstalovat tento obchod a poté z něho doinstalovat Mobilního číšníka. Pokud používáte zařízení od Dotykačky, Marketplace bude již v zařízení nainstalován, pokračujte tedy krokem 2.
 

1_icon

V chytrém zařízení, na kterém budete číšníka používat, otevřete ve webovém prohlížeči stránku https://marketplace.dotykacka.cz. Ťuknutím na text Instalovat Marketplace do zařízení stáhněte instalační soubor aplikace. Aplikaci Dotykačka Marketplace pak nainstalujte spuštěním staženého souboru.

2017-05-02 2

 

dulezite_sdeleni_icon

Pro spuštění instalace staženého souboru je nutné povolit v nastavení systému Android na záložce Zabezpečení instalaci z neznámých zdrojů.

 

2_icon

Otevřete Dotykačka Marketplace a ze seznamu aplikací nainstalujte mobilního číšníka

Screenshot_20170719-131151131152

 

dulezite_sdeleni_icon

Jestliže vlastníte zařízení s verzí systému Android nižší než 5.0, Mobilní číšník se v aplikaci Dotykačka Marketplace nezobrazí. Android 5.0 je totiž základním požadavkem pro jeho správné fungování.

 

Po úspěšné instalaci je nutné provést spárování s dotykovou pokladnou. To je velmi jednoduché a je to popsané v další kapitole.

nahoru