Masterpass

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Masterpass

icon_masterpass

Při platbě metodou Masterpass™ je na pokladně nebo zákaznickém displeji vygenerován QR kód, který zákazník naskenuje pomocí svého mobilního telefonu s aplikací Masterpass. Právě pomocí této aplikace pak provede ve svém telefonu zaplacení. Tato informace se následně přenese do pokladny a účet je zaplacen.

Jde o velmi rychlou platební metodu, ke které je potřeba jen mobilní telefon s aktivní aplikací. Platba se následně strhne z platební karty, jejíž údaje do aplikace vložíte.

Aby bylo možné tuto platební metodu použít, je nutné provést objednávku, na základě které vám vygenerujeme tzv. Merchant ID a certifikát. Aktivaci platební metody na pokladně včetně inicializační transakce pak provede technik Dotykačky pomocí vzdáleného připojení.

 

poznamka_icon

Placení prostřednictvím Masterpass TM je podporováno od verze Androidu 5.0. Rozjedete ho tedy na DOTPO1411. Pokud máte o tuto platební metodu zájem a vlastníte pokladnu s Androidem 4.2 (DOTPO1401), obraťte se prosím na svého obchodníka.

 

Pokud je tato platební metoda správně nastavena a aktivována, objeví se v platebním dialogu jako další platební metoda.

clip0069

 

Ťuknutím na MasterpassTM v platebním dialogu tuto metodu zvolíte. Pokladna zkontroluje správné nastavení a poté zobrazí QR kód, který musí pro zaplacení zákazník naskenovat svým mobilním telefonem prostřednictvím aplikace Masterpass. Jestliže zákazník ve svém telefonu autorizoval platbu, tato informace se prostřednictvím internetu přenese do pokladny a účet bude zaplacen.

Pokud používáte 14" zákaznický displej Dotykačka, bude QR kód pro zaplacení zobrazen na tomto displeji. V opačném případě se zobrazí přímo na pokladně a bude nutné pokladnu natočit tak, aby zákazník mohl kód naskenovat.

clip0070

 

dulezite_sdeleni_icon

Aby mohl být účet pomocí metody MasterpassTM zaplacen, je nutné fungující internetové připojení.

nahoru