Produktové sestavy

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Produktové sestavy

Produktové sestavy

K podrobnostem konkrétní produktové sestavy se dostanete jednoduše kliknutím na vybranou sestavu v obrázku níže:

stitky12

 

Typy produktových sestav

Dle kategorií

Na základě vybraného období, případně pokladny, sestava vypíše prodané položky sloučené do kategorií. Zobrazen je počet prodaných položek (počet jedinečných položek na účtenkách), průměrná cena položky, celkové prodané množství, celková cena prodaných položek, DPH a průměrná nákupní cena.

Dle zaměstnanců

Shodná sestava jako dle kategorií, pouze slučována dle zaměstnanců. Před vygenerováním sestavy můžete vybrat konkrétního zaměstnance.

Dle zákazníků

Shodná sestava jako dle kategorií, pouze slučována dle zákazníků. Před vygenerováním sestavy můžete vybrat konkrétního zákazníka.

Dle štítků

Tato volba vygeneruje sestavu produktů na základě zvolených štítků. Tyto štítky musí být k produktu nejprve přiřazené. Před vygenerováním sestavy můžete zvolit Časové období a konkrétní Pokladnu pro upřesnění vygenerovaného výstupu.

clip0011

 

Prodávané produkty

Na základě vybraného období, případně pokladny či štítku, sestava zobrazí rozpis jednotlivých prodaných položek s číslem pokladního dokladu, kterému náleží, jejich množství, cenou a typem platby. Tato sestava je kompatibilní pro import do účetního systému Helious Green.

Přehled odtěžování

Na základě vybraného skladu sestava vygeneruje seznam prodávaných položek a jejich odtěžovaných surovin.

nahoru