Začínáme

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Začínáme

teacher

 
Tato uživatelská příručka obsahuje veškeré informace o pokladním systému Dotykačka. Najdete zde základní i pokročilé postupy pro práci s dotykovou pokladnou. Dotyková pokladna Dotykačka běží na populárním systému Android, díky tomu je její ovládání a nastavení jednoduché a intuitivní.

Pro pohyb v příručce využijte seznam kapitol a témat v levém sloupci. Odpovídající klíčové slovo najdete také v rejstříku či můžete použít standardní vyhledávání. Každou část příručky si můžete vytisknout jednoduše přímo z prohlížeče pomocí klávesové zkratky CTRL+P.

Kompletní offline verzi příručky stáhnete z tohoto odkazu. Jde o kompilovaný soubor nápovědy, který otevřete v systémech Windows bez nutnosti instalace další aplikace. Pokud po otevření neuvidíte obsah, klikněte na soubor pravým tlačítkem, zvolte Vlastnosti a poté klikněte na tlačítko Odblokovat. Viz kapitola Offline verze a tisk příručky.
 

dulezite_sdeleni_icon

Díky pravidelným aktualizacím Dotykačka automaticky podporuje veškeré změny v platné legislativě.

uziv_tip_icon

Před brouzdáním v kompletním manuálu můžete začít kapitolou První kroky s Dotykačkou. V této kapitole najdete přehled základních kroků, které je nutné provést pro zprovoznění dotykové pokladny, abyste mohli začít s pokladnou co nejdříve pracovat.

 

Další příručky:

Příručka pro USB/LAN/Wifi tiskárnu
Příručka pro mobilní bluetooth tiskárnu

Rychlá uživatelská příručka pro 14" a 8" pokladnu
Rychlá uživatelská příručka pro 5" pokladnu (Sunmi V2)

 

Přehledy změn, novinek a oprav v jednotlivých aplikacích, najdete na této stránce, můžete je také odebírat prostřednictvím rss_small RSS kanálu.

 

V této příručce je použita následující obrázková konvence:

poznamka_icon

Poznámka

dulezite_sdeleni_icon

Důležité upozornění

uziv_tip_icon

Tip nebo odkaz

youtube-3233

Video

raketa

Rychlé video
Mezi snímky se můžete pohybovat šipkami na klávesnici.

 


Verze příručky: 1.232 - 1.67  Poslední aktualizace: 28.07.2020

 

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. © 2020 Dotykačka ČR s.r.o.