Začínáme

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Začínáme

Ikona_Aplikace_RGB

Pokladní systém Dotykačka

icon_manual

 
Tato uživatelská příručka obsahuje veškeré informace o pokladním systému Dotykačka. Najdete zde základní i pokročilé postupy pro práci s dotykovou pokladnou. Dotyková pokladna Dotykačka běží na populárním systému Android, díky tomu je její ovládání a nastavení jednoduché a intuitivní.

Pro pohyb v příručce využijte seznam kapitol a témat v levém sloupci. Odpovídající klíčové slovo najdete také v rejstříku či můžete použít standardní vyhledávání. Každou část příručky si můžete vytisknout jednoduše přímo z prohlížeče pomocí klávesové zkratky CTRL+P.

Kompletní offline verzi příručky stáhnete z tohoto odkazu. Jde o kompilovaný soubor nápovědy, který otevřete v systémech Windows bez nutnosti instalace další aplikace. Pokud po otevření neuvidíte obsah, klikněte na soubor pravým tlačítkem, zvolte Vlastnosti a poté klikněte na tlačítko Odblokovat. Viz kapitola Offline verze a tisk příručky.

 

uziv_tip_icon

Před brouzdáním v kompletním manuálu můžete začít kapitolou První kroky s Dotykačkou. V této kapitole najdete přehled základních kroků, které je nutné provést pro zprovoznění dotykové pokladny, abyste mohli začít s pokladnou co nejdříve pracovat.

 

Další příručky:

Příručka pro USB/LAN/Wifi tiskárnu
Příručka pro mobilní bluetooth tiskárnu

Rychlá uživatelská příručka pro 14" pokladnu
Rychlá uživatelská příručka pro 8" pokladnu

 

Přehledy změn, novinek a oprav v jednotlivých aplikacích, najdete na této stránce, můžete je také odebírat prostřednictvím rss_small RSS kanálu.

 

V této příručce je použita následující obrázková konvence:

poznamka_icon

Poznámka

dulezite_sdeleni_icon

Důležité upozornění

uziv_tip_icon

Tip

youtube-3233

Video

 

Verze příručky: 1.219.1.53.0  Poslední aktualizace: 18.10.2018