Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Po aktivaci terminálu a aplikování konfigurace, se na domovskou obrazovku terminálu (tzv. Launcher) přidá aplikace Dotypay. Tato aplikace na pozadí procesuje platby a slouží i ke správě transakcí. Aby bylo možné terminál používat, je nutné se nejprve do aplikace Dotypay přihlásit.

 

Přihlášení do aplikace Dotypay

1_icon

Na výchozí obrazovce ťukněte na ikonku aplikace DOTYPAY, tím ji spustíte.

aktivace-dotypay-1

 

2_icon

V případě, že na terminálu má profil více podnikatelů / firem, vyberte nejprve své zařízení. Ťuknutím do pole 01 zvolte svou roli. Zvolená role odpovídá dostupným možnostem plateb. Pokladník může jen provádět platby, naopak Manažer nemá práva nijak omezená a může tedy provádět i další platební operace jako je vrácení platby (refundace) nebo provedení uzávěrky. Po vybrání odpovídající role zadejte PIN 02 a ťukněte na tlačítko PŘIHLÁSIT SE 03. PIN pro Pokladníka je 0000, PIN pro Manažera je 1111.

aplikace-dotypay-2

 

3_icon

Jakmile se úspěšně přihlásíte, zobrazí se hlavní obrazovka aplikace. Ta nabízí různé platební funkce. Více informací o možnostech aplikace Dotypay naleznete v uživatelské přiručce Dotypay.

aplikace-dotypay-3

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC