Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Po úspěšné aktivaci zařízení by mělo dojít k automatické instalaci pokladních aplikací dle vaší licence. Jde o aplikace Dotykačka, Ovladač platebního terminálu, případně Sklad. Dotykačka je vlastní pokladní aplikace, Ovladač platebního terminálu zajistí integraci platebního terminálu s pokladnou a Sklad využijete pro evidenci skladových zásob a inventuru.

Jestliže některá aplikace chybí, lze ji nainstalovat prostřednictvím Obchodu (App Market). Ten otevřete buď z postranního menu, nebo prostřednictvím ikonky na hlavní obrazovce Dotypay. Nejprve vždy stáhněte a nainstalujte aplikaci Dotykačka, poté Ovladač platebního terminálu, a nakonec další aplikace, které chcete vyžívat a jsou součástí vaší licence.

clip0262
clip0263

 

uziv_tip_icon

První stažení aplikací nebo aktualizaci doporučujeme provádět po připojení pokladny k Wifi síti. Stažení instalačních a aktualizačních balíčků je totiž datově náročnější. V případě omezeného mobilního datového připojení tak může dojít k vyčerpání dat.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC