Instalace tel. asistenta

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Instalace tel. asistenta

Navigace:  Telefonní asistent >

Pokud přijímáte telefonické objednávky, přijde Vám vhod jednoduchá aplikace Telefonní asistent, která na základě přijatého hovoru od zákazníka (telefonního čísla) umožní zvolit jeho zákaznický účet a rovnou provést objednávku - naúčtovat objednané produkty.

 

Instalace telefonního asistenta

Telefonní asistent je dostupný v aplikaci Dotykačka Marketplace, což je vlastní instalační platforma (obchod) Dotykačky. Nejprve je tedy nutné nainstalovat tento obchod a poté z něho doinstalovat Telefonního asistenta.

1_icon

V mobilním telefonu, na kterém přijímáte objednávky, otevřete ve webovém prohlížeči stránku https://marketplace.dotykacka.cz. Ťuknutím na text Instalovat Marketplace do telefonu stáhněte instalační soubor aplikace. Aplikaci Dotykačka Marketplace pak nainstalujte spuštěním staženého souboru.

2017-05-02 2

 

dulezite_sdeleni_icon

Pro spuštění instalace staženého souboru je nutné povolit v nastavení systému Android na záložce Zabezpečení instalaci z neznámých zdrojů.

 

2_icon

Otevřete Dotykačka Marketplace a ze seznamu aplikací nainstalujte telefonního asistenta.

screenshot_20170502-161232

 

Po úspěšné instalaci je nutné provést spárování s dotykovou pokladnou. To je velmi jednoduché a je to popsané v další kapitole.

nahoru