Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Pokud přijímáte telefonické objednávky, přijde Vám vhod jednoduchá aplikace Telefonní asistent, která na základě přijatého hovoru od zákazníka (telefonního čísla) umožní zvolit jeho zákaznický účet a rovnou provést objednávku - naúčtovat objednané produkty.

 

Instalace telefonního asistenta

Telefonní asistent je dostupný v aplikaci Dotykačka Marketplace, což je vlastní instalační platforma (obchod) Dotykačky. Nejprve je tedy nutné nainstalovat tento obchod a poté z něho doinstalovat Telefonního asistenta.

1_icon

V mobilním telefonu, na kterém přijímáte objednávky, otevřete ve webovém prohlížeči stránku https://marketplace.dotykacka.cz. Ťuknutím na text Instalovat Marketplace do telefonu stáhněte instalační soubor aplikace. Aplikaci Dotykačka Marketplace pak nainstalujte spuštěním staženého souboru.

2017-05-02 2

 

dulezite_sdeleni_icon

Pro spuštění instalace staženého souboru je nutné povolit v nastavení systému Android na záložce Zabezpečení instalaci z neznámých zdrojů.

 

2_icon

Otevřete Dotykačka Marketplace a ze seznamu aplikací nainstalujte telefonního asistenta.

screenshot_20170502-161232

 

Po úspěšné instalaci je nutné provést spárování s dotykovou pokladnou. To je velmi jednoduché a je to popsané v další kapitole.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC