Nastavení Ovladače platebního terminálu

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Nastavení Ovladače platebního terminálu

Navigace:  Příprava pokladny > Sestavení terminálu Dotypay (Dotykačka PLATEBNÍ) > Prvotní spuštění a nastavení >

Aby pokladní aplikace Dotykačka dokázala komunikovat s platebním terminálem, který zařízení obsahuje, je nutné správně nastavit Ovladač platebního terminálu. Jde o aplikaci, kterou jste stáhli a nainstalovali v předchozím kroku.

Ovladač platebního terminálu otevřete z hlavní obrazovky, jako poskytovatele zvolte Dotypay, připojení terminálu nastavte na Vestavěná a vše uložte. Nyní doporučujeme zrealizovat testovací transakci za 1 korunu, která ověří komunikaci s terminálem. Tuto transakci můžete vzápětí stornovat.

uziv_tip_icon

Pokud Dotypay používáte jen jako samostatný platební terminál bezdrátově připojený k vaší pokladně, lze zaškrtnutím volby v části Ostatní možnosti přesměrovat tisk potvrzení o realizované transakci na tiskárnu účtenek. Toto nastavení však v tomto případě provádíte v ovladači platebního terminálu, který máte nainstalován přímo na pokladně.

 

clip0264
clip0265

 

poznamka_icon

Pro seznámení s pokladní aplikací Dotykačka pokračujte kapitolou První kroky s Dotykačkou. V této kapitole najdete přehled základních kroků, které je nutné provést pro zprovoznění dotykové pokladny, abyste mohli začít s pokladnou co nejdříve pracovat.

nahoru