Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Aby pokladní aplikace Dotykačka dokázala komunikovat s platebním terminálem, který zařízení obsahuje, je nutné správně nastavit Ovladač platebního terminálu. Jde o aplikaci, kterou jste stáhli a nainstalovali v předchozím kroku.

Ovladač platebního terminálu otevřete z hlavní obrazovky, jako poskytovatele zvolte Dotypay, připojení terminálu nastavte na Vestavěná a vše uložte. Nyní doporučujeme zrealizovat testovací transakci za 1 korunu, která ověří komunikaci s terminálem. Tuto transakci můžete vzápětí stornovat.

 

uziv_tip_icon

Pokud Dotypay používáte jen jako samostatný platební terminál bezdrátově připojený k vaší pokladně, lze zaškrtnutím volby v části Ostatní možnosti přesměrovat tisk potvrzení o realizované transakci na tiskárnu účtenek. Toto nastavení však v tomto případě provádíte v ovladači platebního terminálu, který máte nainstalován přímo na pokladně. Doporučujeme se také podívat do této kapitoly, která popisuje připojení platebního terminálu Dotypay k pokladně Dotykačka prostřednictvím vaší Wifi sítě.

 

clip0264
clip0265

 

poznamka_icon

Pro seznámení s pokladní aplikací Dotykačka pokračujte kapitolou První kroky s Dotykačkou. V této kapitole najdete přehled základních kroků, které je nutné provést pro zprovoznění dotykové pokladny, abyste mohli začít s pokladnou co nejdříve pracovat.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC