Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Připojení k internetu

Před prvním použitím je nutné Dotykačku PLATEBNÍ (Dotypay) připojit k internetu. Dotykačku PLATEBNÍ (Dotypay) může být připojena k síti prostřednictvím Wi-Fi nebo mobilního datového připojení po vložení datové SIM karty. V případě, že vlastníte nabíjecí stanici s Wifi, lze do této stanice připojit síťový kabel.

Pro připojení k Wi-Fi stáhněte horní lištu s hodinami a dlouze ťukněte na ikonku Wi-Fi připojení. Dostanete se do seznamu nalezených Wi-Fi sítí. Nyní si vyberte ze seznamu dostupných sítí nebo přidejte přes možnost DALŠÍ NASTAVENÍ vlastní skrytou síť. Mobilní datové připojení bude automaticky aktivní po vložení datové SIM karty.

clip0260
clip0261

 

Aktivace zařízení

Pokud jste zařízení úspěšně připojili k internetu, objeví se aktivační dialog. Aktivace je nutná pro další používání Dotykačky PLATEBNÍ (Dotypay), bez této aktivace není možné zařízení používat. Pro aktivaci zařízení budete potřebovat vaše IČ a aktivační PIN kód. Tyto údaje obdržíte e-mailem od Dotykačky po nákupu zařízení.

Pro aktivaci je možné použít také QR kód. Po kliknutí na záložku Aktivace s QR kódem zařízení zapne fotoaparát, který potom namíříte na aktivační QR kód. Aktivační QR kód nájdete v části Zařízení po přihlášení do portálu Dotypay.

Nezapomeňte zaškrtnout souhlas s obchodními podmínkami a souhlas se zpracováním osobních údajů. Po zadání údajů ťukněte na tlačítko Aktivovat.

clip0266

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC