Produktové sestavy

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Produktové sestavy

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek > Sestavy >

Produktové sestavy

K podrobnostem konkrétní produktové sestavy se dostanete jednoduše kliknutím na vybranou sestavu v obrázku níže:

stitky12

 

Typy produktových sestav

Dle kategorií

Na základě vybraného období, případně pokladny, sestava vypíše prodané položky sloučené do kategorií. Zobrazen je počet prodaných položek (počet jedinečných položek na účtenkách), průměrná cena položky, celkové prodané množství, celková cena prodaných položek, DPH a průměrná nákupní cena. Aktivní přepínač Rozpis pokladen ukáže v sestavě produkty ze všech pokladen v rámci jedné kategorie.

Dle zaměstnanců

Shodná sestava jako dle kategorií, pouze slučována dle zaměstnanců. Před vygenerováním sestavy můžete vybrat konkrétního zaměstnance.

Dle zákazníků

Shodná sestava jako dle kategorií, pouze slučována dle zákazníků. Před vygenerováním sestavy můžete vybrat konkrétního zákazníka.

Dle štítků

Tato volba vygeneruje sestavu produktů na základě zvolených štítků. Tyto štítky musí být k produktu nejprve přiřazené. Před vygenerováním sestavy můžete zvolit Časové období a konkrétní Pokladnu pro upřesnění vygenerovaného výstupu.

clip0011

 

Dle pověření

Sestava ukáže produkty prodávané v pověření dle subjektů EET.

Prodávané produkty

Na základě vybraného období, případně pokladny či štítku, sestava zobrazí rozpis jednotlivých prodaných položek s číslem pokladního dokladu, ke kterému náleží, jejich množství, cenou a typem platby. Najdete zde i číslo pokladní transakce z platebního terminálu, variabilní symbol platby nebo jméno a označení konkrétní pokladny. Tato sestava je kompatibilní pro import do účetního systému Helious Green.

Přehled odtěžování

Na základě vybraného skladu sestava vygeneruje seznam prodávaných položek a jejich odtěžovaných surovin (receptur).

Zboží na otevřených účtech

Sestava ukáže produkty na otevřených účtech.

nahoru