Rezervace

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Rezervace

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek > Více... >

icon_rezervace
Rezervace je samostatná aplikace pro vytvoření a přehled rezervací jednotlivých stolů. Vytvořené rezervace stolů jsou přehledně zobrazené v jednoduchém kalendáři v dotykové pokladně. Aplikaci Rezervace je nutné nejprve do dotykové pokladny nainstalovat prostřednictvím Dotykačka Marketplace. Jde o jednoduchý a přehledný rezervační systém, který dokáže nahradit papírovou knihu.

Pokud máte aplikaci Rezervace v pokladně nainstalovanou, můžete vytvořené rezervace mimo pokladny spravovat také prostřednictvím Vzdálené správy, včetně jejich vytváření. Vytvořené rezervace v pokladně se přenášejí do Vzdálené správy a naopak.
 

dulezite_sdeleni_icon

Před používání rezervací ve Vzdálené správě je nutné v Dotykačce vytvořit na mapě stolů stoly a nainstalovat aplikaci Rezervace. Aby synchronizace rezervací fungovala, je samozřejmě nutné fungující internetové připojení.

 

1_icon

Pro správu rezervací se přihlaste do Vzdálené správy a přejděte na záložku Rezervace. V pravé části stránky nyní uvidíte všechny vytvořené rezervace. Přehled rezervací je možné tlačítkem v záhlaví vytisknout.

clip0105

 

2_icon

Klikněte na tlačítko + Přidat. V horní části stránky se objeví pole nové rezervace. Vyberte nejprve pokladnu z menu 01, poté zvolte stůl 02. Nakonec doplňte jméno zákazníka 03, poznámku a vyberte termín rezervace + dobu trvání 04. Rezervaci nezapomeňte tlačítkem Uložit. Vytvořená rezervace se za okamžik přenese do pokladny.

clip0106

 

poznamka_icon

Rezervace může využívat bez omezení majitel licence Dotykačka NEOMEZENĚ. S licencí SNADNO dostáváte 100 rezervací na rok, licence Dotykačka NAPLNO umožňuje 1000 rezervací.

nahoru