Skladové sestavy

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Skladové sestavy

Navigace:  Vzdálená správa > Panel záložek > Sestavy >

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

Skladové sestavy

K podrobnostem konkrétní skladové sestavy se dostanete jednoduše kliknutím na vybranou sestavu v obrázku níže:

skladove_sestavy1

 

Typy skladových sestav

Skladové pohyby

Na základě vybraného období, případně skladu, je vygenerován seznam veškerých skladových operací (nákup, prodej, korekce, inventura, vrácení). Tato sestava je formátem shodná s reportem tržeb. Bude zobrazena okamžitě. Na rozdíl od ostatních sestav se negeneruje se na pozadí.

Dodavatelé

Tato sestava zobrazí veškeré nákupy, či korekce provedené u vybraného dodavatele s množstvím, datem nákupu či korekce (odpisu) a množstvím s nákupní cenou.

Stav skladu

Tato sestava zobrazí stav vybraného skladu ke konkrétnímu dni. Sestavu můžete také omezit jen na produkty ve zvolené kategorii.

clip0127

Prodané množství

Jde o zjednodušenou skladovou sestavu dle kategorií, zobrazující pouze název položky a celkové prodané množství. Položky jsou seřazeny dle názvu, bez vlivu na kategorii ve které jsou obsaženy.

Prodané množství dle nákupní ceny

Sestava zobrazující produkty seřazené dle názvu, nákupní ceny nebo prodaného množství. Sestava obsahuje také součtový řádek, který ukazuje součty v rámci jednotlivých zobrazených stránek a v závorce potom součty za všechny stránky dohromady (i ty aktuálně nezobrazené).

Odpisy

Sestava realizovaných odpisů s filtrováním dle pokladny, zaměstnance nebo zákazníka.

nahoru