Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

clip1020Telefonní asistent je jednoduchá aplikace, která ve spolupráci s Dotykačkou usnadňuje obsluze telefonické objednávky zákazníků. Důležitou podmínkou pro správné fungování asistenta jsou zákaznické účty s vyplněnými telefonními čísly.

Jakmile zákazník zavolá, objeví se v Dotykačce dialog s příchozím hovorem a po odsouhlasení se automaticky vybere účet zákazníka se shodným telefonním číslem. Obsluha nyní může na tento zákaznický účet rovnou účtovat objednávané položky.

Aplikaci Telefonní asistent nainstalujete na svůj chytrý telefon, na kterém přijímáte objednávky od zákazníků. Asistent komunikuje s dotykovou pokladnou prostřednictvím internetového připojení a využívá rozhraní API.

 

Kompletní požadavky pro telefonního asistenta:

Nainstalovaná aplikace Telefonní asistent na chytrém telefonu

Aktivní internetové připojení v dotykové pokladně i v chytrém telefonu s telefonním asistentem

Spárovaný Telefonní asistent s dotykovou pokladnou

Vyplněná telefonní čísla u jednotlivých zákaznických účtů

 

dulezite_sdeleni_icon

Telefonní asistent může správně fungovat pouze v případě, že telefon využívající aplikaci je připojen k internetu přes WiFi připojení. Z technických důvodů nelze garantovat použití v telefonu připojeného k internetu přes mobilního operátora.

Některá chytrá zařízení zavírají aktivní aplikace na pozadí a mohou tak bránit správné funkci Telefonního asistenta. Pokud Telefonní asistent nefunguje, zkontrolujte, zda ve vašem telefonu nedochází k jeho ukončování.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC