Uber Eats

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Uber Eats

» Dostupné pouze v Dotykačce NEOEMEZENĚ. «

raketa

Tato kapitola obsahuje rychlé video.

Pokud máte zájem o integraci se službou Uber Eats, kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře. Zajistíme získání tzv. identifikátoru Uber Store ID. Tento identifikátor poté vložíme do vaší Vzdálené správy. Tím dojde k propojení s vaší pokladnou a zobrazí se možnost ve webovém rozhraní Vzdálené správy prodej prostřednictvím Uber Eats nastavit.

 

poznamka_icon

Integrace s Uber Eats, je podporována jen licencí Dotykačka Neomezeně. Pokud vlastníte jinou licenci, je nutné nejprve přejít na tento typ licence. Zákazníci s nižším typem licence uvidí toto oznámení s možností odeslat požadavek na změnu licence:

clip0184

 

Postup integrace ve zkratce:

1.Kontaktujte nás - zajistíme získání jedinečného identifikátoru a propojíme ho s vaší pokladnou. Tím se Vám ve Vzdálené správě zobrazí možnost konfigurace Uber Eats.

2.Jakmile od nás získáte informaci, že pokladna byla propojena, můžete se pustit ve Vzdálené správě do nastavení služby:

a.Definujete prodejní dobu pro objednávky.

b.Vytvoříte si speciální prodejní kategorie pro Uber a do nich vložíte produkty z vaší pokladny (cloudu). U každého produktu lze specifikovat, zda se jedná o alkoholický nápoj či nikoliv.

c.Upravte vlastnosti jednotlivých produktů, změny jsou platné jen pro Uber Eats.

d.Nastavte aktuální dostupnost jednotlivých produktů. Tato změna se poté projeví i na webové stránce a v mobilní aplikaci Uber Eats.

3.Začnete prodávat své produkty prostřednictvím Uber Eats. Jakmile dojde k objednávce, v Dotykačce se automaticky vytvoří nový otevřený účet s objednanými produkty.

 

Jak nastavit Uber Eats?

1_icon

Přihlaste se do webového rozhraní Vzdálené správy. V levém panelu záložek zvolte Integrace a poté Uber Eats 01, tím se dostanete do přehledného a jednoduchého průvodce nastavením. V přehledu uvidíte připojenou pokladnu či pokladny. U vybrané pokladny ťukněte na tlačítko Editace 02.

clip0177

nahoru

2_icon

Nastavte prodejní dobu, tzn. kdy budou vaše produkty dostupné k objednání (pro rozvoz) prostřednictví služby Uber Eats. Čas zadávejte ve formátu XX:XX. Kliknutím na den v týdnu ho deaktivujete a objednávky nebudou v tomto dni k dispozici. Mezi jednotlivými poli se můžete pohybovat  pomocí klávesy TAB. Pokračujte tlačítkem Dále.

clip0178

 

3_icon

Nyní si vytvořte kategorie a do nich vložte produkty. Tyto kategorie jsou určené pouze pro Uber Eats a nesouvisí s běžnými kategoriemi v pokladně. Nejprve tedy vytvořte kategorii tlačítkem 03. Poté zadejte její název do pole 04 a nakonec odpovídajícími tlačítky 05 do kategorie vložte produkty. Poté pokračujte tlačítkem Dále ve spodní části stránky.

clip0179

 

poznamka_icon

Jestliže již používáte Uber Eats, může být zobrazen dialog pro spárování aktuálních produktů v Uber Eats s produkty v pokladně. V levé části najdete přehled nespárovaných produktů - zde produkt označíte, vpravo pak vyberte z rozbalovacího menu odpovídající produkt v pokladně a tlačítkem Přiřaď propojení uložíte.

clip0183

nahoru

4_icon

Zobrazí se vlastnosti jednotlivých produktů. Upravte tedy případně jejich název (opět se týká jen Uber Eats), popis a cenu. Přepínačem Alkohol označíte u nápojů prodej od 18 let. Pokračujte tlačítkem Dále ve spodní části stránky na poslední krok.

clip0180

 

5_icon

Posledním korkem je označení aktuální dostupnosti produktů. Přepínač v pozici ON znamená dostupný produkt pro objednávky, OFF znamená dočasně nedostupný. Průvodce ukončete tlačítkem Dokončit.

clip0181

 

Dokončení průvodce a uložení menu bude potvrzeno.

clip0182

 

uziv_tip_icon

Průvodce nastavením můžete u vybrané pokladny kdykoliv projít znovu a změnit jen některé položky. Do Uber Eats se propíší vždy jen ty změněné. V případě požadavku na zrušení propojení s Uber Eats nás prosím také kontaktujte.

 

Uložené informace v průvodci se přenesou do systému Uber Eats. Jakmile dojde k objednávce, v Dotykačce se automaticky vytvoří nový otevřený účet s objednanými produkty.

nahoru


Celý postup najdete v rychlém videu:

Integrace s Uber Eats

nahoru