Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Zapínání

Zařízení zapnete tlačítkem pro zapnutí / vypnutí vpravo nad displejem. Stačí tlačítko stisknout na cca 1 sekundu, dokud nedojde k rozsvícení displeje.

clip0267

 

Vypínání / uspání / restartování

Vypnutí provedete dlouhým stisknutím tlačítka pro zapnutí / vypnutí a ťuknutím na volbu clip0251 Vypnout v nabídce na displeji zařízení.

Ve stejné nabídce najdete také volbu clip0252 Reboot pro restart zařízení, tzn. jeho vypnutí a opětovné spuštění.

Pokud tlačítko pro vypnutí stisknete krátce, zařízení se pouze uspí - vypne se displej. Dalším krátkým stisknutím tlačítka ho probudíte.

 

dulezite_sdeleni_icon

Zařízení vždy vypínejte výše uvedeným způsobem.

Zařízení doporučujeme alespoň 1x za týden restartovat. Pomůže také standardní vypínání mimo provozní dobu. Dlouhodobý provoz bez restartu může mít za následek zpomalení odezvy zařízení.

Pokud zařízení přestane reagovat, lze je natvrdo restartovat stisknutím a držením tlačítka pro vypnutí / zapnutí po dobu cca 6 vteřin. Toto však proveďte pouze v případě, že zařízení po delší dobu nereaguje na dotyk a nelze ho vypnout či restartovat standardním způsobem.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC