Obrazovka správy položek

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Obrazovka správy položek

Do správy položek se dostanete otevřením postranního menu na hlavní obrazovce Dotykačky a zvolením položky Správa položek.

Screenshot_2017-04-04-12-48-49

 

01 Seznam kategorií - Seznam všech vytvořených kategorií. Kategorie v seznamu si můžete libovolně seřadit. Ikonka 2017-04-04_125430 u názvu kategorie označuje aktivní prodej v pověření pro celou kategorii, ikonka eet pak označuje, že produkty v dané kategorii se nefiskalizují. Ve vlastnostech kategorie je aktivní volba Nefiskalizovat.

02 Úprava kategorie - Ťuknutím na tuto ikonku upravíte vlastnosti dané kategorie.

03 Karty produktů - V této části se zobrazují vytvořené produkty patřící pod zvolenou kategorii. Produkty si můžete libovolně seřadit. Ťuknutím na produkt upravíte jeho vlastnosti. Ikonky 2017-04-04_125503 na kartě produktu označují aktivní odečítání ze skladu a prodej v pověření. Na kartách je ve výchozím nastavení zobrazována prodejní cena.

04 Rychlé přidání produktu - Ťuknutím na tuto ikonku otevřete dialog pro přidání nového produktu do zvolené kategorie.

05 Hledání - Do vyhledávacího pole lze okamžitě zadat název hledaného produktu. Nerozlišuje se pořadí hledaného slova, ani diakritika. Během zadávání budou našeptávány podobné produkty. Po klepnutí na vyhledanou položku se rovnou otevře dialog s vlastnostmi produktu.

06 Správa skladu - Ťuknutím se přesunete do aplikace Sklad.

07 Přidání nové položky - Ťuknutím přidáte novou kategorii, produkt nebo speciální produkt.

08 Zpět - ťuknutím se vrátíte zpět na hlavní obrazovku.