Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

» Dostupné pouze v Dotykačce NAPLNO a vyšší. «

clip1019Aplikace Mobilní číšník slouží jako přídavná pokladna (mobilní terminál), použitelný typicky v restauračních provozech pro objednávky hostů přímo u stolu. Využití mobilní číšník ale najde třeba i v různých prodejnách, kdy můžete účtovat položky přímo se zákazníkem během konzultace. Aplikace je plně synchronizovaná a zobrazuje položky a kategorie z hlavní připojené, spárované pokladny s Dotykačkou.

Dokáže vytvářet nové účty, spravovat stávající otevřené účty a pracovat s mapou stolů. Ve chvíli editace otevřeného účtu je, díky přímé komunikaci s hlavní pokladnou, účet na ostatních zařízeních zablokován (mobilních číšníků může být i více), a to do doby, než se otevřený účet znovu zaparkuje, případně zaplatí. Toto platí oboustranně.

Veškeré otevírání, uzavírání pokladny, historie dokladů, tržeb a dalšího nastavení je vždy v režii hlavní pokladny. Tisk účtenek a bonů standardně probíhá také dle nastavení hlavní pokladny, případně je možné využit mobilní bluetooth tiskárnu a tisknout účtenky hostům při placení rovnou u jejich stolu.

 

mcMobilní číšník umí:

Vyhledávání položek a jejich přidání na účet

Denní menu / zobrazení nejprodávanějších produktů

Kombinace (přílohy navíc) / porce / chody / cenové hladiny

Parkování, rozdělení a zaplacení účtu

Přímý tisk účtenky (po spárování s mobilní bluetooth tiskárnou)

Skenovat čárové kódy vestavěným fotoaparátem

 
Mobilní číšník je k dispozici pro licence Dotykačka NAPLNO a NEOMEZENĚ, kdy u Dotykačky NAPLNO lze použít vždy jen jednoho mobilního číšníka. Pro instalaci mobilního číšníka nabízíme speciální 5" mobilní terminál a mobilní bluetooth tiskárnu. Mobilního číšníka však nainstalujte na jakékoliv chytré zařízení, které splňuje tyto požadavky:

Android 5.0 a vyšší*

Rozlišení displeje alespoň 1024 x 768 px

 

100% funkčnost mobilního číšníka garantujeme jen na vlastních zařízeních. Vzhledem k otevřenosti systému Android a úpravám jednotlivých výrobců nedokážeme zajistit bezproblémové fungování aplikace na ostatních zařízeních. Viz kapitola HW a SW požadavky.

* Mobilní číšník ani pokladní aplikace Dotykačka neběží na systému Android 7.0.

 

dulezite_sdeleni_icon

Pro bezproblémové fungování mobilního číšníka je nutné kvalitní bezdrátové pokrytí provozovny. Síťové požadavky pro provoz mobilního číšníka najdete v další kapitole.

Bezdrátové pokrytí je čistě v kompetenci zákazníka a Dotykačka za něho nenese žádnou odpovědnost. Technická podpora je poskytována jen na základní funkce vlastní aplikace a nezahrnuje problémy způsobené nedostatečnou kvalitou sítě.

Jestliže vlastníte zařízení s verzí systému Android nižší než 5.0, Mobilní číšník se v aplikaci Dotykačka Marketplace nezobrazí a nebude možné ho standardně nainstalovat. Android 5.0 je totiž základním požadavkem pro jeho správné fungování.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC