Připojení čtečky čipů

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Připojení čtečky čipů

Čtečka čipů se připojuje k dotykové pokladně prostřednictvím standardního USB portu. Po připojení čtečky k 14" palcové pokladně není nutné provádět žádné speciální nastavení. Operační systém Android po připojení čtečky jen zobrazí dialog pro nastavení klávesnice. Čtečka je totiž systémem detekována jako standardní klávesnice.

Čtečka dodávaná Dotykačkou podporuje čipy EM řady, tedy EM4100, EM4102 a EM4200.

 

Připojení čtečky k 14" dotykové pokladně

Připojte čtečku do jednoho ze tří USB portů na bocích dotykové pokladny. Na obrazovce se vám zobrazí dialogové okno Vybrat metodu zadávání 01. Aby se vám toto okno nezobrazovalo pokaždé, když spustíte aplikaci Dotykačka, vypněte fyzickou klávesnici ťuknutím na vypínač 02. Ten zešediví, přepne se do polohy Vypnuto a okno se za chvíli samo zavře 03.

Pokud se toto dialogové okno náhodou zavře, aniž byste stihli provést nastavení (např. když  kliknete mimo něj), ukončete a znovu spusťte aplikaci, nebo vytáhněte a znovu zasuňte USB kabel do USB portu. Tím se vám dialogové okno znovu zobrazí a vy budete moct fyzickou klávesnici vypnout.

1_800_edge_dr1

2_800_edge_dr2

 

 

uziv_tip_icon

Pokud máte připojenou čtečku, může se každý zaměstnanec jednoduše přihlásit přiložením čipu ke čtečce. Postup najdete v této kapitole.