Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Tento report zobrazuje finanční hodnotu prodaného zboží v prodejní i v nákupní ceně za období od předchozí do současné inventury. Získáte tak okamžitý přehled v jaké hodnotě bylo prodáno zboží od poslední inventury. V reportu jsou také zvlášť rozlišeny případné nákupy zboží a odpisy.

 

1_icon

Pokud používáte více skladů, nejprve v menu 01 zvolte sklad. Poté vyberte report finanční inventury tím, že na něj ťuknete.

screenshot_2017-09-15-11-03-44

 

2_icon

Zobrazí se finanční přehled mezi dvěma inventurami. Informace v reportu jsou závislé na provedených inventurách a také na zadaných nákupních a prodejních cenách u jednotlivých produktů. Tlačítky 02 lze zobrazený report odeslat na e-mail či vytisknout na tiskárně účtenek, přičemž pro tisk můžete zvolit až dva sloupce s daty, které vás zajímají.

screenshot_2017-09-15-11-04-02

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC