Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Report Skladové pohyby na základě provedených inventur (nejčastěji na konci směny) zobrazí provedené skladové pohyby, inventurní rozdíl a finanční rozdíl v prodejní ceně.

Pro zobrazení tohoto reportu (v gastro segmentu známém také jako "zrcadlo") je nejprve nutné v Aplikaci Sklad provést počáteční inventuru. Tím se stanoví počáteční stav všech položek. První report se vygeneruje až s druhou provedenou inventurou, kdy se porovná stav zásob mezi těmito dvěma inventurami. Po každé další inventuře se už vygeneruje další report, kdy se vždy porovnají poslední dvě inventury. Pro vygenerování skladu není nutné provádět kompletní inventuru, reporty se vygenerují i po částečné inventuře (např. jen nápoje, nebo jen jídlo).

 

1_icon

Pokud používáte více skladů, nejprve v menu 01 zvolte sklad. Poté vyberte report skladových pohybů tím, že na něj ťuknete.

reporty2b_800_edge

 

2_icon

Zobrazí se kompletní skladový přehled. Podobný přehled je i v Reportu inventur v Aplikaci Sklad, zde máte ale navíc přehled o počátečním stavu, prodejích a nákupech, a také cenovém rozdílu. Ikonkou v záhlaví lze report odeslat na e-mail.

reporty3_800_edge

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC