Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Ve správě položek je k dispozici jednoduchá možnost vytisknout cenovky na standardní tiskárně účtenek, která je připojena k pokladně. Stačí když k dané tiskárně přidáte tiskovou úlohu Tisk cenovek. Formát vytištěných cenovek je dán typem připojené tiskárny.

 

Jak vytisknout cenovky na běžné tiskárně účtenek?

1_icon

Nejdříve přejděte do nastavení tisku a přidejte k tiskárně tiskovou úlohu pro tisk cenovek.

clip0023

 

2_icon

Nyní otevřete Správu položek a v horním panelu ťukněte na Tisk cenovek. V dolní části bude zobrazen pokyn, abyste vybrali cenovky k tisku.

clip0024

 

3_icon

Ťukáním na dlaždice produktů ve správě položek jednoduše přidáváte cenovky k tisku. V dolní části uvidíte jejich počet. Jakmile zvolíte všechny cenovky k tisku, ťukněte na tlačítko Tisk. K samotnému tisku však ještě nedojde. Bude zobrazen přehled vybraných cenovek. Z přehledu lze chybně zvolené cenovky odebrat nebo upravit jejich počet a aktivovat řezání (pokud ho tiskárna podporuje). Ťuknutím na VYTISKNOUT budou cenovky vytištěny.

clip0025

 

uziv_tip_icon

Cenovky lze vytisknout také prostřednictvím webového rozhraní Vzdálené správy z počítače na běžné tiskárně. Jak na to se dozvíte v této kapitole.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC