Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Zapínání

8" dotyková pokladna
Zapnutí provedete vypínačemonna pravé straně tabletu.
 

10" dotyková pokladna
Zapnutí provedete vypínačem on zcela vpravo na horní straně tabletu (pokud je postaven na šířku).
 

14" dotyková pokladna
Po zapojení napájecího adaptéru se dotyková pokladna automaticky zapne. Pokud se tak nestane, stiskněte tlačítkoonna zadní straně pokladny.
 

15" dotyková pokladna
Pro zapnutí stiskněte tlačítko on na zadní straně tabletu.

 

Vypínání / uspání

Vypnutí provedete dlouhým stisknutím tlačítkaona ťuknutím na volbu Vypnout v nabídce na displeji tabletu. Ve stejné nabídce najdete také volbu pro restart pokladny, tzn. její vypnutí a opětovné spuštění.

Pokud tlačítko pro vypnutí stisknete krátce, pokladna se pouze uspí. Další krátkým stisknutím tlačítka ji probudíte.

 

dulezite_sdeleni_icon

Dotykovou pokladnu vždy vypínejte výše uvedeným způsobem. Nikdy neodpojujte napájení za chodu pokladny, mohlo by dojít k poškození systému.

Dotykovou pokladnu doporučujeme alespoň 1x za týden restartovat. Dlouhodobý provoz bez restartu může mít za následek zpomalení pokladny.

Pokud se po připojení napájení 8" pokladna nenabíjí, ponechte ji vypnutou s napájením 3 - 5 hodin. Po této době dojde k oživení akumulátoru a pokladna se začne nabíjet.

Jestliže po prvním zapnutí 8" pokladny nedojde po několika minutách ke startu systému Android (dlouhou dobu svítí logo Dotykačka), podržte cca. 15 vteřin tlačítko POWER, dojde k vypnutí pokladny. Nyní pokladnu znovu zapněte, pokladna již bez problémů naběhne. Stejně postupujte, i pokud je po zapnutí pokladny zobrazen text BOOT MODE nebo čínské znaky, viz tento článek.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC