Moje Dotykačka

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Moje Dotykačka

Navigace:  Vzdálená správa > Možnosti Vzdálené správy >

Moje Dotykačka je zákaznický portál, ve kterém najdete informace o svých licencích a vystavených fakturách za jednotlivé licence. Nezaplacené faktury lze jednoduše a pohodlně zaplatit online. V případě licencí pak portál nabízí nástroj pro jejich dočasnou aktivaci či reaktivaci nebo úpravu fakturačního období.

Do portálu se dostanete prostřednictvím webového rozhraní Vzdálené správy a menu Možnosti Vzdálené správy nebo přes webovou adresu https://moje.dotykacka.cz. Do portálu se přihlásíte stejnými přihlašovacími údaji jako do Vzdálené správy.
 

Na portálu Moje Dotykačka můžete:

Sledovat stav vašich plateb s upozorněním na nezaplacené faktury před splatností i po splatnosti

Zaplatit faktury online prostřednictvím zabezpečené platební brány

Změnit vaše fakturační údaje

Změnit fakturační období pro jednotlivé licence (předplacení na měsíc / 1 - 3 roky)

Deaktivovat / aktivovat licenci a zvolit datum opětovné aktivace

Jednoduše přejít na vyšší typ licence

Využít speciální slevový kód a prodloužit licenci o několik měsíců zdarma

 

Výběr společnosti

Pokud máte více cloudů pro různé společnosti, bude jako první krok zobrazen jejich přehled. Kliknutím vyberte cloud / společnost. Zobrazí se hlavní stránka s přehledem faktur, které pod vybraný cloud / společnost patří. Zelená dlaždice Vzdálená správa slouží pro návrat zpět do webového rozhraní Vzdálené správy.

clip0271

nahoru

Přehledy

Na stránce Přehledy je zobrazeno vše podstatné k fakturám na jednom místě. V horní části naleznete aktuální stav plateb. V dolní části je seznam vystavených pravidelných faktur za licence Dotykačky. Vpravo nahoře pak najdete menu 05 pro změnu jazyka rozhraní a menu Změnit společnost, pomocí kterého můžete přepínat mezi cloudy / společnostmi (pokud jich máte víc) nebo se vrátit zpět do Vzdálené správy.

clip0272

 

01

Aktuální stav plateb ukazuje, zda máte všechny faktury zaplacené či nikoliv. Jestliže některá z vystavených faktur nebyla zaplacena, budete na to v přehledu upozorněni a objeví se zde tlačítko pro její zplacení online. Kliknutím na tlačítko Zaplatit budete přesměrování do zabezpečené platební brány. Stav plateb mění barvu podle zaplacených / nezaplacených faktur: vše zaplaceno - zelená, nezaplacená faktura před splatností - žlutá, nezaplacená faktura po splatnosti - červená.

02

Přehled vystavených faktur za licence Dotykačky. U každé faktury je vedeno, zda byla zaplacena či nikoliv. Kliknutím na ikonku 03 danou fakturu stáhnete ve formátu .pdf.

04

Hlavní menu - Přehled vystavených faktur s informací o jejich stavu / Správa vašich licencí / Nastavení fakturačních údajů

nahoru