Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Cenové hladiny slouží pro rychlou volbu prodejní ceny u konkrétního produktu, např. cigaret. Společně s hlavní cenou lze nastavit až 4 další ceny, ze kterých pak vybíráte při prodeji.

dulezite_sdeleni_icon

Cenové hladiny zatím nejsou navázané na žádná uživatelská práva. Přístup k nim má tedy každý uživatel pracující s pokladnou.

 

Jak nastavit cenové hladiny?

1_icon

Ve Správě položek otevřete libovolný vytvořený produkt a přejděte na záložku Cena. Zde pak zadejte až 4 cenové hladiny (Cena B - E). Změny nezapomeňte uložit.

clip0625

 

2_icon

Jakmile produkt s cenovými hladinami naúčtujete zobrazí se obrazovka s výběrem ceny. Pokud žádnou cenu nezvolíte, bude použita výchozí standardní cena.

clip0626

 

uziv_tip_icon

Cenové hladiny nastavíte u jednotlivých produktů také prostřednictvím Vzdálené správy. Stačí otevřít detail produktu a na záložce Ceny cenové hladiny aktivovat a zadat.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC