Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Pokladní aplikace Dotykačka a podporované periferie (tiskárny, čtečky...) jsou primárně testovány na námi dodávaných pokladnách.

Na trhu existuje obrovské množství Android zařízení s různými vlastnostmi a velkými či menšími úpravami operačního systému, proto pro bezproblémový chod pokladního systému doporučujeme Dotykačkou dodávané tablety a periferie. Právě díky velkým rozdílům mezi chytrými zařízeními s operačním systémem Android, není možné zaručit 100% kompatibilitu se všemi zařízeními na trhu.

Použití vlastních chytrých zařízení však nemusí automaticky znamenat omezenou funkčnost. To se však zpravidla netýká pokladních periferií jako jsou tiskárny nebo čtečky čárových kódů. Pro tyto zařízení Dotykačka používá vlastní ovladače, které s jinými, než aktuálně podporovanými zařízeními, nemusí správně fungovat.

Pokud chcete rozjet Dotykačku na vlastním zařízení, doporučujeme, aby zařízení splňovalo tyto požadavky:

Minimální požadavky pro pokladní aplikaci Dotykačka

Operační systém

Android 5.0, 5.1, 6.0, 7.1 a vyšší

Rozlišení displeje

1280 x 800

Paměť (RAM)

1 GB

Úložiště

16 GB

Procesor (CPU)

Quad core 1 GHz

* Android 7.0 není podporován.

 

poznamka_icon

Pokud pro provoz Dotykačky použijete vlastní zařízení, nedokážeme garantovat plnou funkčnost aplikace. Plná technická podpora je poskytována jen na tablety a periferie dodávané Dotykačkou.

Jestliže vlastníte zařízení s verzí systému Android nižší než 5.0, Mobilní číšník se v aplikaci Dotykačka Marketplace nezobrazí a nebude možné ho standardně nainstalovat. Android 5.0 je totiž základním požadavkem pro správné fungování Dotykačky i mobilního číšníka.

Pokladní aplikace neběží na Androidu 7.0 kvůli chybě v této verzi operačního systému.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC