Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Po prvním spuštění dotykové pokladny je nutné nainstalovat pokladní aplikace, které odpovídají vaší licenci, případně, které chcete využívat. V továrním nastavení (na začátku) jsou v dotykové pokladně nainstalované jen aplikace Launcher a Marketplace. Právě prostřednictvím Dotykačka Marketplace ostatní aplikace do pokladny nainstalujete. Zde je přehled aplikací, které Dotykačka nabízí:

Hlavní pokladní aplikace

com.touchpo.android.launcher

Dotykačka Launcher (spouštěč)

Je to první, co po spuštění dotykové pokladny uvidíte. Jde o uživatelské prostředí (plochu) s ikonkami jednotlivých pokladních aplikací, které jsou uvedeny níže. Launcher umožňuje nastavit, jaké aplikace chcete mít na ploše zobrazené, omezit obsluze pokladny přístup k ostatním aplikacím a nastavit velikost písma uživatelského rozhraní.

vyžadovaná aplikace / instalována na pokladně

com.touchpo.android

Dotykačka

Vlastní pokladní aplikace pro práci s účty a další pokladní operace. Tato aplikace je srdcem dotykové pokladny a obsluha zde provádí většinu činností. Dotykačku nainstalujte do dotykové pokladny vždy jako první. Ostatní aplikace jsou na ní závislé.

vyžadovaná aplikace / instalována na pokladně

com.touchpo.touchpomarketplace

Dotykačka Marketplace (obchod)

Po prvním spuštění dotykové pokladny je nutné nainstalovat aktuální verze pokladních aplikací. To jednoduše provedete právě zde. Tato aplikace se dále stará o to, abyste ve své dotykové pokladně měli vždy aktuální verze všech nainstalovaných aplikací.

vyžadovaná aplikace / instalována na pokladně

com.touchpo.android.stock

Sklad

Důležitá aplikace pro ty, kteří chtějí využívat skladové hospodářství. Sklad se po instalaci automaticky propojí s Dotykačkou a zajistí provádění veškerých skladových operací. Před instalací aplikace Sklad musí být v dotykové pokladně vždy nejprve nainstalována aplikace Dotykačka.

volitelná aplikace / instalována na pokladně / vázáno na licenci

nahoru

Volitelné pokladní aplikace

com.touchpo.mobilewaiter

Mobilní číšník (Mobilní terminál)

Aplikace pro ty, kteří chtějí obsluhovat zákazníky přímo na place. Mobilního číšníka nainstalujete v podstatě na libovolné zařízení, které můžete nosit s sebou. Umožňuje provádět většinu pokladních operací, včetně tisku účtenek na spárované mobilní bluetooth tiskárně. Pokud využijete naše zařízení 3v1, získáte, mimo vestavěné tiskárny, také integrovaný platební terminál. Při obsluze zákazníků vám tak nic chybět nebude.

volitelná aplikace / instalována na externím zařízení

com.touchpo.reservations

Rezervace

Rezervace umožňují vytváření a správu rezervací (stolů nebo pokojů) přímo v dotykové pokladně nebo prostřednictvím webového rozhraní Vzdálené správy. Vytvořené rezervace se přenášejí na mapu stolů v Dotykačce. Obsluha tak dostane informaci, kdy se blíží rezervace u konkrétního stolu, a kdy už stůl rezervován není. Rezervace vytváříte v přehledném kalendáři, přičemž nabídnuty jsou vždy jen ty stoly, které jsou v daný termín volné. Vytvořené rezervace v pokladně jsou synchronizovány se Vzdálenou správou.

volitelná aplikace / instalována na pokladně

com.touchpo.customerdisplay

Zákaznický displej

Připojte k dotykové pokladně další tablet a využijte ho jako zákaznický displej. Zákaznický displej umí zobrazovat, mimo účtovaných položek a celkové částky, také obrázkovou nebo video prezentaci. Zákaznický displej komunikuje s dotykovou pokladnou prostřednictvím síťového připojení (Ethernet / Wifi). Mediální soubory jednoduše nahrajete prostřednictvím webového rozhraní Vzdálené správy a vložíte do vlastních playlistů.

volitelná aplikace / instalována na externím zařízení

nahoru

Ovladače periferií

com.touchpo.driver.ingenico

Ovladač platebního terminálu

Platební terminál pro platby kartou můžete provozovat samostatně nebo ho připojit k dotykové pokladně. Aby pokladna mohla s podporovaným platebním terminálem komunikovat, musí být na pokladně nainstalován a správně nastaven tento ovladač platebního terminálu. Částka k platbě z pokladny se tak přenese do platebního terminálu. Jakmile ovladač odinstalujete, platební terminál přestane s pokladnou komunikovat a částky k platbě lze na terminálu zadávat ručně.

volitelná aplikace / instalována na pokladně / pouze pro podporované platební terminály

com.touchpo.android.driver.scale

Ovladač váhy / certifikovaný ovladač váhy

Pro komunikaci s váhou slouží tento ovladač. Zajistí, že se zvážené množství přenese automaticky do pokladny a pokladna vypočítá odpovídající cenu. Certifikovaný ovladač je nutný pro pro konfiguraci a ověřené připojení váhy prostřednictvím kabelu k dotykové pokladně. Ověřené připojení je vyžadováno pro určité obory na základě platné legislativy.

volitelná aplikace / instalována na pokladně

 

Integrace

cz.adaptee.gastro

Adaptee Gastro

Aplikace zajišťuje integraci Adaptee Gastro s pokladním systémem. Každá online objednávka je tak automaticky přenesena do pokladny, kde s ní lze dále pracovat.Jestliže objednávku akceptujete, Dotykačka vygeneruje otevřený účet s objednanými položkami a vytiskne objednávku do kuchyně na odpovídající tiskárně. Pokud používáte Adaptee Gastro, je pro vás tato aplikace nutností.

volitelná aplikace / instalována na pokladně

 

Vzdálená pomoc

com.teamviewer.quicksupport.market

Teamviewer QuickSupport

Aplikace pro vzdálené připojení technika k pokladně. Spuštěním této aplikace bude vygenerován kód, který předáte technické podpoře. Na jeho základě, a s vaším souhlasem, se pak může technik připojit přímo k pokladně a zde vyřešit problém nebo ukázat obsluze určité funkce pokladního systému. Jde o velmi rychlou a efektivní pomoc.

volitelná aplikace / instalována na pokladně

 

uziv_tip_icon

Přehled aktuálních verzí všech pokladních aplikací najdete na stránce https://marketplace.dotykacka.cz/marketplace.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC