Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Pokud používáte Dotykačku mobilní či chcete používat samostatně mobilní tiskárnu, v této kapitole najdete postup, jak mobilní tiskárnu připojit k dotykové pokladně.

Ohledně sestavení a provozu mobilní tiskárny se prosím podívejte do základní příručky:

Základní příručka pro mobilní tiskárnu

 

uziv_tip_icon

Možnosti tisku (nastavení tisku) v aplikaci Dotykačka jsou popsány zde. Pokud máte vše správně nastavené a tiskárna netiskne, podívejte se prosím do tohoto článku v databázi znalostí.

 

Jak spárovat mobilní bluetooth tiskárnu?

1_icon

Do mobilní bluetooth tiskárny vložte akumulátor a poté nechte tiskárnu zcela nabít. Tiskárnu zapněte podržením tlačítka 01. Na tiskárně bude svítit levá červená dioda 02. Tiskárna má nyní automaticky aktivní bluetooth připojení a je dostupná pro ostatní zařízení.

btprint1

 

2_icon

V dotykové pokladně stáhněte horní pruh s hodinami a stavovými ikonami a dlouze ťukněte na položku Bluetooth 01. Mělo by dojít k aktivaci bluetooth připojení. V otevřeném dialogu nyní zvolte DALŠÍ NASTAVENÍ 02. Pokud není bluetooth připojení aktivní, zapnete ho přepínačem 03.

btprint23

 

3_icon

Nyní bude dotyková pokladna vyhledávat dostupná bluetooth zařízení. Ty se poté objeví v zobrazeném seznamu. Mobilní bluetooth tiskárna Dotykačka je zde reprezentována názvem DOTPR 58 I. Ťuknutím na tento název v seznamu bude inicializováno spárování s dotykovou pokladnou a zobrazen dialog pro zadání pinu.

btprint3

 

4_icon

Zadejte PIN 0000 a ťukněte na tlačítko OK. Tiskárna je úspěšně spárována, můžete pokračovat nastavením tisku.

btprint4

 

poznamka_icon

Pokud se tiskárna během provozu odpojí, je nutné provést nové párování. V takové případě v seznamu spárovaných zařízení ťukněte na ikonu ozubeného kolečka vedle názvu tiskárny a poté zvolte Odstranit. Nyní proveďte nové párování.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC