Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

1289Tato část vás provede důležitými kroky, které je nutné provést před vlastním používáním dotykové pokladny.

 

dulezite_sdeleni_icon

Důležitá upozornění:

Pokladnu ponechte vždy 2 - 3 hodiny aklimatizovat aby nedošlo ke sražení vlhkosti uvnitř přístroje.

Na displeji pokladny může být pod fólií s úvodním textem nalepena další průhledná ochranná fólie, jako ochrana displeje. Tuto fólii můžete bez obav z displeje také odstranit.

Dotykovou pokladnu připojte nejlépe na samostatnou zásuvku 220 V.

Do USB portů pokladny nepřipojujte žádná jiná zařízení mimo tiskárny, čtečky čárových kódů nebo váhy. Také zákaznický displej musí být napájen vlastním adaptérem. V opačném případě může docházet k zasekávání pokladny či poškození základní desky!

Tiskárny, které nebudou zapojeny prostřednictvím USB přímo do pokladny, doporučujeme připojit do aktivního prvku (routeru) pomocí ethernetového (LAN) kabelu.

Wifi připojení použijte pouze v případě, že máte bezdrátovou síť stabilní a se silným pokrytím v místech instalace pokladny a tiskáren. Nepoužívejte Wifi síť sdílenou s ostatními uživateli, např. s hosty restaurace apod.

Aby pokladna kontinuálně fungovala, je nutné pravidelně ověřovat licenci prostřednictvím internetového připojení. Pokud se nepodaří licenci ověřit do 14 dnů, nebude možné pokladnu používat. Po 10 dnech bez ověření licence se zobrazí upozornění, pokladna však funguje ještě další 4 dny dále. Pokladnu je tedy nutné připojit k internetu alespoň 1x za 10 dnů.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC