Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

sunmi01
Zapínání

Pokladnu zapnete horním tlačítkem 01 na levém boku. Kolébkové tlačítko 02 slouží pro změnu hlasitosti. USB-C konektor pro připojení napájení k pokladně najdete na pravém boku 03.

 

Vypínání / uspání / restartování

Vypnutí provedete dlouhým stisknutím tlačítka pro zapnutí 01 na levém boku a ťuknutím na volbu Vypnout (Power off) v nabídce na displeji pokladny.

Ve stejné nabídce najdete také volbu pro restart pokladny, tzn. její vypnutí a opětovné spuštění (Reboot).

Pokud tlačítko pro vypnutí stisknete krátce, pokladna se pouze uspí. Dalším krátkým stisknutím tlačítka ji probudíte.

 

dulezite_sdeleni_icon

Dotykovou pokladnu vždy vypínejte výše uvedeným způsobem. Nikdy neodpojujte napájení za chodu pokladny, mohlo by dojít k poškození systému.

Dotykovou pokladnu doporučujeme alespoň 1x za týden restartovat. Pomůže také standardní vypínání pokladny mimo provozní dobu. Dlouhodobý provoz bez restartu může mít za následek zpomalení pokladny.

Pokud pokladna přestane reagovat, lze ji natvrdo restartovat stisknutím a držením tlačítka 01 po dobu cca 10-12 vteřin. Toto však proveďte pouze v případě, že pokladna po delší dobu nereaguje na dotyk a nelze ji vypnout standardním způsobem.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC