Zapojení pokladny a první nabití

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Zapojení pokladny a první nabití

Navigace:  Příprava pokladny > Sestavení a spuštění Dotykačky MOBILNÍ >

Vložení a aktivace datové SIM karty

Dotyková pokladna podporuje mobilní 4G připojení. Zde je postup, jak toto připojení aktivovat. Manipulaci se SIM kartou provádějte vždy při vypnuté pokladně.

1.Na spodní straně odstraňte kryt a vložte do slotu datovou SIM kartu. SIM kartu vkládejte zkosenou stranou dovnitř, až zapadne za zámeček.

2.Pokud je SIM karta zabezpečena, bude po zapnutí pokladny zobrazen dialog pro zadání pinu.

sunmi02

 

dulezite_sdeleni_icon

Pokud potřebujete SIM kartu vysunout, vypněte pokladnu, stiskněte zámeček a současně ji ze slotu vysuňte. Jestliže SIM karta není po správném vložení detekována, zapněte a vypněte režim Letadlo.

Datovou kartu je nutné v některých případech speciálně aktivovat. Pro informaci, jak SIM kartu aktivovat, se obraťte na zákaznickou linku vašeho operátora.

 

Nabíjení

1.K nabíjecí stanici připojte pomocí dodaného USB-C kabelu napájecí adaptér a zapojte ho do zásuvky. Konektor pro připojení najdete na spodní straně stanice. Do stanice vložte dotykovou pokladnu. Pokladnu ještě nezapínejte.

2.Ponechte vypnutou pokladnu připojenou k napájení (ve stanici) až do okamžiku plného nabití. Stav nabíjení můžete průběžně kontrolovat na displeji krátkým stisknutím tlačítka pro zapnutí (viz další kapitola).

 

uziv_tip_icon

Aby akumulátor v pokladně vydržel co nejdéle, nenechávejte pokladnu zcela vybít. Stejně tak nenechávejte pokladnu po nabití dlouhodobě připojenou k elektrické síti.

nahoru