Dodavatelé

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Dodavatelé

Pokud si vytvoříte záznamy o dodavatelích, můžete k těmto dodavatelům přiřadit produkty při naskladnění. Získáte tak lepší přehled a budete si moci vytvořit podle dodavatelů reporty.

Pomocí funkce Hromadný výběr můžete vybrat více položek, které lze přesunout do jiné kategorie, smazat, či upravit u nich třeba daňovou sazbu, či jiné parametry.
 

uziv_tip_icon

Ve Vzdálené správě lze dodavatele také hromadně naimportovat z připraveného csv. souboru. Ten má stejnou strukturu jako soubor, který získáte exportem dodavatelů ze Vzdálené správy. Import a export položek však podporuje pouze Dotykačka NAPLNO.

 

Jak přidat či smazat dodavatele?

1_icon

Na záložce Seznamy » Dodavatelé klikněte na modré tlačítko + Přidat 01. Pokud již máte nějaké dodavatele vytvořené, tlačítkem 05 dodavatele upravíte a tlačítkem 06 jej smažete. Smazán bude pouze dodavatel, produkty smazány nebudou.

Tlačítky 01 záznamy vyexportujete, tlačítkem 02 provedete hromadnou změnu vlastností a pomocí tlačítka 03 dodavatele naimportujete.

2017-03-27_170431

 

2_icon

Nyní zadejte jméno a další informace o dodavateli. Po doplnění IČ kliknutím na ikonku 01 načtete informace z ARESu. Nakonec vše uložte kliknutím na tlačítko Uložit. Vyžadovaným údajem je pouze jméno. Dočasně skrýt dodavatele na pokladně lze pomocí přepínače 02.

2017-03-27_170321

nahoru