Panel záložek

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Panel záložek

Po přihlášení do webového rozhraní Vzdálené správy bude zobrazena výchozí stránka Přehled. Pro přesun mezi jednotlivými stránkami slouží panel záložek na levé straně webového rozhraní. Záložky se zobáčkem se po kliknutí rozbalí a nabídnou další možnosti.

Panel záložek lze skrýt / zobrazit kliknutím na ikonu 01. Kliknutím na jméno uživatele 02 otevřete Nastavení uživatele. Zde lze změnit vaše přihlašovací heslo, nastavit dvoufaktorovou autentizaci a upravit osobní či firemní údaje. Kliknutím na Odhlásit pod jménem uživatele se odhlásíte ze Vzdálené správy. Pokračuje kliknutím na zvolenou položku na obrázku nebo na odkazy níže.

clip0107

 

Možnosti vzdálené správy

Přehled - Výchozí stránka po přihlášení do webového rozhraní Vzdálené podpory. Najdete zde souhrnné informace o tržbách, skladech, nejprodávanějších produktech a další.

Prodejní reporty - Podrobné přehledy o tržbách, zaparkovaných účtech a skladových pohybech

Ceny - Na této stránce vytvoříte pravidla pro dočasnou změnu cen produktů na základě data, dne v týdnu a času.

Sestavy - Prodejní sestavy (data), které můžete filtrovat podle různých kritérií.

Seznamy - Seznamy produktů, kategorií produktů, zákaznických účtů, účtů zaměstnanců, skladů a dodavatelů. Položky v seznamech lze upravovat, přidávat a mazat.

Sklady - Informace o stavu skladů s možností naskladnění produktů. Můžete zde také vytvářet pravidla pro přiřazení produktů k jednotlivým skladům.

Integrace - Spojení Dotykačky s dalšími službami, např. Uber Eats. Dostupné pouze pro uživatele licence Dotykačka Naplno.

Rezervace - Správa a vytváření rezervací stolů / pokojů.

Analytické nástroje - Grafy zobrazující některé důležité informace z pokladního systému.

Zákaznický displej - Konfigurace zákaznického displeje pro zobrazování reklamních obrázků, videí a účtovaných položek.

nahoru