Přihlášení do Vzdálené správy

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Přihlášení do Vzdálené správy

Pro přihlášení do webového rozhraní Vzdálené správy přejděte na stránku https://admin.dotykacka.cz. Do přihlašovacího dialogu zadejte e-mailovou adresu 01 a heslo 02, které jste zadali v průvodci aktivací. Poté klikněte na tlačítko Login 03.

prihlaseni1

 

uziv_tip_icon

Použití e-mailové adresy a hesla pro přihlášení není nejbezpečnější metoda. Pokud chcete přístup k datům ve Vzdálené správě zabezpečit, nastavte si tzv. dvoufaktorové přihlášení. Pro přihlášení tak bude nutné, mimo e-mailu a hesla, zadat ještě jednorázový kód vygenerovaný v aplikaci Google Authenticator.

poznamka_icon

Pokud po přihlášení do Vzdálené správy nebude po dobu 60 minut zaznamenána žádná aktivita, bude zobrazeno upozornění. Po dalších 2 hodinách neaktivity pak dojde z bezpečnostních důvodů k automatickému odhlášení.

nahoru


Výběr úložiště (cloudu)

Každá pokladna ukládá data do úložiště ve Vzdálené správě, kterému říkáme cloud. Pokud přiřadíte pokladny do jednoho společného cloudu, budou vzájemně sdílet data a produkty. Vzdálená správa tedy může spravovat několik pokladen připojených k různým cloudům. Každý cloud může např. reprezentovat jednu pobočku či prodejnu apod. Nový cloud lze vytvořit v průvodci aktivací.

Jestliže máte vytvořených více cloudů, bude po přihlášení do Vzdálené správy zobrazena obrazovka s jejich výběrem:

2017-05-10_102203

 

Zvolte cloud, který chcete spravovat a klikněte na něj. Tím se do zvoleného cloudu přihlásíte a uvidíte stránku s přehledem jednotlivých pokladen, které do tohoto cloudu patří.

nahoru


Jak obnovit přihlašovací údaje?

1_icon

Pokud jste přihlašovací údaje zapomněli, ťukněte na text Zapomněli jste heslo 04 pod přihlašovacím dialogem, viz první obrázek.

2_icon

V dalším kroku zadejte e-mailovou adresu, kterou se přihlašujete do Vzdálené správy a klikněte na tlačítko Hledej.

prihlaseni2

 

3_icon

Pokud jste zadali správnou e-mailovou adresu, budete informováni o možnostech obnovy hesla. Nyní ťukněte na Pokračovat. Na zadaný e-mail obdržíte odkaz pro změnu hesla.

prihlaseni3

 

dulezite_sdeleni_icon

Pokud zprávu s odkazem na změnu hesla neobdržíte, zkontrolujte prosím ostatní složky ve vaší poště, především složku Nevyžádaná pošta (Spam). Případně kliknutím na text Žádný e-mail mi nepřišel provedete opakované odeslání zprávy.

prihlaseni4

 

Pro kompletní návod, jak obnovit zapomenuté heslo, se podívejte do naší Databáze znalostí.

nahoru