Skrytí produktů

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Skrytí produktů

Pokud používáte více pokladen, či prostě jen chcete nějaký produkt dočasně skrýt, můžete tak provést na záložce SEZNAMY » SKRYTÍ PRODUKTŮ. Zde jednoduše vytvoříte pravidla, která skryjí vybrané produkty na vybraných pokladnách.

 

Jak skrýt produkt?

1_icon

Ve vzdálené správě klikněte na záložku SEZNAMY 01 a z rozbalené nabídky zvolte SKRYTÍ PRODUKTŮ 02. Pro vytvoření nového pravidla nyní klikněte na tlačítko + PŘIDAT 03.

Ceny

 

2_icon

V části PRODUKTY vyberte produkt, který chcete skrýt a tlačítkem 01 ho přidejte na pravou stranu. Nyní můžete upravit vlastnosti pravidla.

skryti 2

 

3_icon

Zadejte Název pravidla a z rozbalovacího menu Pokladna 02 vyberte pokladnu, ke které se bude pravidlo vztahovat. Pomocí přepínače SKRÝT PRODUKTY můžete vytvořené pravidlo deaktivovat. Pro aktivní pravidlo ponechte přepínač v pozici ON. Nakonec tlačítkem Uložit 03 pravidlo uložte. Po provedené synchronizaci bude produkt na zvolené pokladně skryt.

 

uziv_tip_icon

Přepínačem ON/OFF můžete pravidlo dočasně deaktivovat, aniž byste ho museli mazat. To je dobré, pokud chcete produkt v budoucnu opět skrýt.

nahoru


Jak změnit či smazat vytvořené pravidlo?

Na záložce SKRYTÍ PRODUKTŮ jsou zobrazena všechna vytvořená pravidla pro skrytí produktů. Tlačítkem EDIT 01 vybrané pravidlo upravíte. Tlačítkem 02 pravidlo smažete.

Ceny

 

uziv_tip_icon

Jednotlivé produkty můžete také skrýt přímo na pokladně deaktivací možnosti Zobrazovat jako box v kartě produktu.

nahoru