Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Vždy doporučujeme používat aktuální verze všech aplikací. Nové verze Dotykačky jsou uvolňovány v intervalu cca. 30 - 40 dní. Nové verze opravují známé chyby a také přidávají nové funkce. Jakmile vyjde nová verze, je dostupná v aplikaci Dotykačka Marketplace.

Ve většině případů dochází k automatické aktualizaci aplikací. Pokud se z nějakého důvodu aplikace neaktualizují, lze provést aktualizaci ručně, případně pomocí postupu níže obnovit aplikaci Dotykačka Marketplace. Ve většině případů je však nefungující automatická aktualizace způsobena nekvalitním internetovým připojením.

Seznamy změn (informace o aktualizacích) jsou pravidelně uveřejňovány v databázi znalostí.

 

dulezite_sdeleni_icon

Pro fungující aktualizace je nutné, aby byla pokladna připojena k fungujícímu internetovému připojení.

 

Automatická aktualizace

Distribuce aktualizací probíhá vždy postupně. Na vaši pokladnu se tak nemusí dostat přesně v den, kdy byla uvolněna. Zpravidla by však měla být nově uvolněná verze na všech pokladnách cca. do 5 - 7 dnů od vydání. Jakmile tedy vaše pokladna dostane informaci, že je dostupná nová verze aplikace, objeví se tento dialog:

aktualizace1
 

Ťuknutím na tlačítka ve spodní části provedete aktualizaci ihned nebo ji odložíte o 30 minut. Po uplynutí této doby se zobrazí stejný dialog znovu a opět budete mít možnost aktualizaci nainstalovat či o dalších 30 minut odložit.

poznamka_icon

Probíhající aktualizace je indikována touto překryvnou ikonou, kterou lze táhnutím přemístit na libovolné místo obrazovky: update

nahoru

Ruční aktualizace

1_icon

Přejděte na úvodní obrazovku systému Android a ťuknutím na Dotykačka Marketplace tuto aplikaci spusťte.

marketplace2

 

2_icon

Bude zobrazen přehled všech aplikací souvisejících s dotykovou pokladnou. Jakmile bude dostupná aktualizace, uvidíte vedle aplikace tlačítko AKTUALIZOVAT. Na toto tlačítko ťukněte, dojde k aktualizaci aplikace na novou (aktuální verzi).

marketplace12

gnahoru


 

+Co dělat, pokud se aplikace automaticky neaktualizují?

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC