Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Abychom zajistili aktuálnost všech používaných programů, nejsou aplikace v dotykové pokladně nainstalovány. Pro instalaci aktuálních verzi slouží Dotykačka Marketplace, který najdete po spuštění pokladny na hlavní obrazovce pokladny.

 

 

uziv_tip_icon

První stažení aplikací nebo aktualizaci doporučujeme provádět po připojení pokladny k Wifi síti. Stažení instalačních a aktualizačních balíčků je totiž datově náročnější. V případě omezeného mobilního datového připojení tak může dojít k vyčerpání dat.

 

Instalace aplikací na pokladně Dotykačka

1_icon

Pro instalaci aplikací ťukněte na obrazovce spuštěné pokladny vlevo dole na ikonku Marketplace. Případně na ploše ťukněte na ikonku Instaluj Dotykačku.

instalace1

 

2_icon

V Dotykačka Marketplace bude nyní dostupná aplikace Dotykačka. Pokud se nyní již neinstaluje, ťuknutím na tlačítko INSTALOVAT tuto aplikaci nainstalujte.

marketplace

 

3_icon

Jakmile Dotykačku nainstalujete, v Dotykačka Marketplace se zpřístupní další aplikace. Pokračujte instalací dalších pokladních aplikací, jako je např. Sklad nebo Rezervace. Použití dalších pokladních aplikací je však vázáno na vaši licenci Dotykačky.

instalace2

 

poznamka_icon

Pomocí aplikace Marketplace se nainstalované aplikace také automaticky aktualizují. Pokud nedochází k pravidelné automatické aktualizaci aplikací, smažte data aplikace Marketplace v nastavení aplikací systému Android podle tohoto postupu.

 

Instalace aplikací Dotykačka na vlastním zařízení

Jestliže potřebujete nainstalovat aplikace Dotykačka na vlastní zařízení, využijte k tomu opět Dotykačka Marketplace. Přejděte na stránku https://marketplace.dotykacka.cz a ťuknutím na tlačítko:

clip0732

 

Stáhněte do zařízení instalační balíček a Dotykačka Marketplace nainstalujte. V některých případech bude nutné před instalací povolit v nastavení systému Android instalaci z neznámých zdrojů. Standardně totiž může být vaše zařízení nastavené tak, aby blokovalo instalaci aplikací mimo obchod Google Play.

Po instalaci Dotykačka Marketplace otevřete, odsouhlaste licenční podmínky a následně v přehledu zvolte aplikace, které chcete nainstalovat. Prostřednictvím Dotykačka Marketplace se budou jednotlivé pokladní aplikace také pravidelně automaticky aktualizovat.

nahoru


 

youtube-3233Jak nainstalovat pokladní aplikace Dotykačka do vlastního zařízení:

Instalace pokladních aplikací na vlastní zařízení

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC