Instalace aplikací

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Instalace aplikací

Navigace:  Příprava pokladny >

Abychom zajistili aktuálnost všech používaných programů, nejsou aplikace v dotykové pokladně nainstalovány. Pro instalaci aktuálních verzi slouží Dotykačka Marketplace, který najdete po spuštění pokladny na hlavní obrazovce pokladny.

 

uziv_tip_icon

První stažení aplikací nebo aktualizaci doporučujeme provádět po připojení pokladny k Wifi síti. Stažení instalačních a aktualizačních balíčků je totiž datově náročnější. V případě omezeného mobilního datového připojení tak může dojít k vyčerpání dat.

 

Jak nainstalovat aktuální verze pokladních aplikací?

1_icon

Pro instalaci aplikací ťukněte na obrazovce spuštěné pokladny vlevo dole na ikonku Marketplace. Případně na ploše ťukněte na ikonku Instaluj Dotykačku.

instalace1

 

2_icon

V Dotykačka Marketplace bude nyní dostupná aplikace Dotykačka. Pokud se nyní již neinstaluje, ťuknutím na tlačítko INSTALOVAT tuto aplikaci nainstalujte.

marketplace

 

3_icon

Jakmile Dotykačku nainstalujete, v Marketplace se zpřístupní další aplikace. Pokračujte instalací dalších pokladních aplikací, jako je např. Sklad nebo Rezervace. Použití dalších pokladních aplikací je však vázáno na vaši licenci Dotykačky.

instalace2

 

poznamka_icon

Pomocí aplikace Marketplace se nainstalované aplikace také automaticky aktualizují. Pokud nedochází k pravidelné automatické aktualizaci aplikací, smažte data aplikace Marketplace v nastavení aplikací systému Android podle tohoto postupu.

 

Instalace aplikací z Google Play

Základní aplikace Dotykačka najdete také na Google Play. Pokud váš tablet neobsahuje Marketplace Dotykačka, je možné některé aplikace stáhnout a nainstalovat prostřednictvím tohoto obchodu. Nejprve je však nutné v tabletu vytvořit nový Google účet nebo se přihlásit ke stávajícímu účtu. Konkrétní postup, jak vytvořit Google účet najdete v dokumentaci od výrobce tabletu.

 

dulezite_sdeleni_icon

Pokud použijete Google Play, ujistěte se, že nejprve nainstalujete a zprovozníte samotnou aplikaci Dotykačka a až potom další související aplikace (např. Sklad, Ovladač platebního terminálu, Ovladač váhy, atd.). V opačném případě nemusí některé aplikace správně fungovat.

nahoru