Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Analytické nástroje je soubor grafů a důležitých informací z pokladního systému. Nejdete zde grafické znázornění prodejů nebo informace o skladovém množství včetně predikce, kdy pravděpodobně dojde k vyprodání zboží. Informace jsou rozdělené do dvou záložek:

 

Prodeje

Na záložce Prodeje najdete několik grafů s grafickým znázorněním prodejů. Grafy ukazují data odpovídající posledním 3 měsícům, měsíci, týdnu a předchozímu dnu, pokud tedy není níže uvedeno jinak. Zobrazované informace lze omezit jen na vybranou pokladnu. Najdete zde tyto grafy:

Hodinový přehled prodeje
Zobrazuje ve formě tepelné mapy prodeje za poslední 4 týdny. Přehled je možné exportovat do souboru .pdf.

Počet položek na účtence

Průměrnou marži
Pro zobrazení relevantních informací je nutné mít u jednotlivých produktů správně nastavenou marži.

Počet vydaných účtenek za den

Průměrnou výši účtenky
Graf zobrazuje průměr dat z grafu Zisk za kategorie.

Zisk za kategorie
Ukazuje nejziskovější kategorie za poslední 3 měsíce.

Výše ročních tržeb
Zobrazuje v týdenních sumách celkovou výši tržeb za posledních 12 měsíců.

 

clip0053

nahoru

Sklady

Záložka Sklady nabízí přehled jednotlivých produktů s informacemi o průměrných prodejích za den a skladovém množství. Na základě těchto informací je pak zobrazen odhad, za jak dlouho se zboží vyprodá. Výpočet se provádí na základě prodejů zboží za poslední tři týdny, kdy největší váha při výpočtu se použije na uplynulý týden. Odhad výprodeje ve dnech je barevně odlišen (zelená / žlutá / červená) dle zbývajících dnů. Na základě této analýzy tedy můžete plánovat nové objednávky nákupu zboží.

clip0068

 

poznamka_icon

Analytické nástroje plánujeme dále rozvíjet. Později přidáme například možnost uživatelského výběru období zvoleného grafu a další možnosti pro výběr dat.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC