Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Po přihlášení do webového rozhraní Vzdálené správy bude zobrazena výchozí stránka Přehled. Pro přesun mezi jednotlivými stránkami slouží panel záložek na levé straně webového rozhraní. Záložky se zobáčkem se po kliknutí rozbalí a nabídnou další možnosti.

Panel záložek lze skrýt / zobrazit kliknutím na ikonu 01. Pokračuje kliknutím na zvolenou položku na obrázku nebo na odkazy níže.

clip0107

 

Menu vzdálené správy

Přehled - Výchozí stránka po přihlášení do webového rozhraní Vzdálené podpory. Najdete zde souhrnné informace o tržbách, skladech, nejprodávanějších produktech a další.

Prodejní reporty - Podrobné přehledy o tržbách, zaparkovaných účtech, směnách a skladových pohybech

Sestavy - Prodejní sestavy (data), které můžete seskupovat a filtrovat podle různých kritérií. Je možné s též vytvořit vlastní sestavu a uložit.

Seznamy - Seznamy produktů, kategorií produktů, zákaznických účtů, účtů zaměstnanců, skladů a dodavatelů. Položky v seznamech lze upravovat, přidávat a mazat.

Sklady - Informace o stavu skladů s možností naskladnění produktů. Můžete zde také vytvářet pravidla pro přiřazení produktů k jednotlivým skladům.

Integrace - Spojení Dotykačky s dalšími službami, např. Wolt, Bolt, Shoptet nebo Adaptee.

Denní menu - Tvorba denního nebo týdenního menu s možností tisku nebo uveřejnění na Facebooku. Přístup ke QR kódům pro zobrazení bezkontaktního menu.

Rezervace - Správa a vytváření rezervací stolů / pokojů.

Zákaznický displej - Konfigurace zákaznického displeje pro zobrazování reklamních obrázků, videí a účtovaných položek.

Analytické nástroje - Grafy zobrazující některé důležité informace z pokladního systému.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC