Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Při aktivaci každé pokladny je vytvořeno pro tuto pokladnu webové úložiště, tzv. cloud. Do tohoto úložiště pokladna ukládá svá data a nastavení, která spravujete prostřednictvím Vzdálené správy. V případě, že již aktivujete druhou a další pokladnu, můžete při aktivaci tyto pokladny připojit do již existujícího cloudu, data a nastavení tak budou sdílet (viz obrázek níže).

Vzdálená správa je jednoduché webové rozhraní pro správu jednotlivých dotykových pokladen. Účet ve Vzdálené správě je vytvořen automaticky po úspěšném dokončení průvodce aktivací po prvním spuštění aplikace Dotykačka. Vzdálená správa je optimalizována i pro zobrazení na mobilních zařízeních, jako jsou chytré telefony či tablety. Přístup k datům tak můžete mít odkudkoliv.

Prostřednictvím Vzdálené správy můžete mimo jiné hromadně naimportovat produkty, provést jejich změnu či hromadné naskladnění, inventuru a také nastavit práva jednotlivým zaměstnancům (uživatelům). Vzdálená správa tedy umožňuje vzdáleně, třeba z pohodlí domova, spravovat jednotlivé pokladny a sledovat tržby.

Data z jednotlivých pokladen jsou synchronizována v reálném čase. Pro aktuální data je nutné aby pokladny měli stabilní připojení k internetu. Pokud však pokladny nemohou být k internetu připojeny trvale, data se synchronizují vždy při aktivním připojení, a to i zpětně. Stav služeb Vzdálené správy je možné sledovat na stránce https://status.dotykacka.cz.

Synchronizační zprávy mají životnost 14 dnů. Pokud tedy provedete změnu pokladních dat ve Vzdálené správě nebo pokladně a pokladnu nepřipojíte do 14 dní k internetu, změny se nepronesou a vyprší.

Cloud

 

 

dulezite_sdeleni_icon

Pro práci s webovým rozhraním Vzdálené správy doporučujeme používat internetový prohlížeč Chrome, případně Firefox. Nepodporované jsou naopak všechny verze Internet Explorer a vestavěné bezejmenné prohlížeče v operačním systému Android (Android Web View).

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC