Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Na stránce Můj účet lze upravit vaše aktuální fakturační údaje. Pokud máte aktivní licenci, najdete zde také speciální slevový kód pro vaše přátele, kteří by mohli mít o Dotykačku zájem. Jestliže kód použijí při nákupu Dotykačky, dostanou oni i vy určitý počet měsíců k licenci zdarma. Slevový kód můžete posílat opakovaně, a za každé použití tak navyšovat dobu, kdy můžete Dotykačku používat zdarma.

Pokud jste při online platbě povolili platební bráně uložení karty, můžete ji zde později vymazat.

 

 

Úprava fakturačních údajů

Pro úpravu fakturačních údajů klikněte v části Fakturační údaje na tlačítko Upravit, zadejte nové údaje a provedené změny uložte.

clip0576
clip0285

 

dulezite_sdeleni_icon

Dbejte na to, abyste vždy měli vždy vyplněné správné fakturační údaje s platnou e-mailovou adresou a telefonním číslem. Tyto údaje jsou uvedeny na fakturách vystavených Dotykačkou. Správné údaje jsou také důležité pro případné upomínky nezaplacených faktur. Upozornění o fakturách po splatnosti totiž zasíláme na zde uvedený e-mail a na telefon jako SMS. Vždy tedy ideálně vložte své mobilní číslo.

nahoru

Slevový kód

Na stránce Můj účet najdete také speciální slevový kód, který můžete předat komukoliv, kdo má, nebo by mohl mít o Dotykačku zájem. Jestliže pak slevový kód použije při nákupu licence v e-shopu Dotykačka, získáte vy i on ke své licenci určitý počet měsíců zdarma. Kód je možné použít na vaší straně opakovaně. Měsíce zdarma získáte za každé použití kódu tím, komu ho pošlete. Slevový kód se zobrazuje pouze zákazníkům s aktivní licencí.

Tlačítkem 01 slevový kód zkopírujete do schránky a můžete ho pak vložit např. do e-mailové zprávy či nějakého dokumentu. Slevový kód lze na e-mailovou adresu také odeslat přímo. Stačí do pole Email... 02 zadat e-mailovou adresu a tlačítkem Odeslat kód poslat.

clip0575

 

poznamka_icon

S otázkami ohledně používání slevového kódu se prosím obraťte na svého obchodního zástupce společnosti Dotykačka.

 

Zapamatované karty

Jestliže při platbě za licenci pokladního systému v platební bráně povolíte zapamatování platební karty, všechny uložené karty se objeví v této části. Se zapamatovanou platební kartou vám odpadnou starosti s pravidelnou platbou. Pravidelné platby se totiž budou realizovat automaticky, a vy budete o každé platební transakci informováni. Karty jsou ukládány v zabezpečené platební bráně PayU.

Kliknutím na ikonku koše u dané karty ji trvale odstraníte a nebude dále docházet k automatickým platbám. Stejně tak bude nutné při další online platbě znovu zadat veškeré informace o vaší platební kartě.

clip0614

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC