Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Moje Dotykačka je zákaznický portál, ve kterém najdete informace o svých licencích a vystavených fakturách za jednotlivé licence. Nezaplacené faktury lze jednoduše a pohodlně zaplatit online. V případě licencí pak portál nabízí nástroj pro jejich dočasnou aktivaci či reaktivaci nebo úpravu fakturačního období.

Do portálu se dostanete prostřednictvím webového rozhraní Vzdálené správy a menu Možnosti Vzdálené správy nebo přes webovou adresu https://moje.dotykacka.cz. Do portálu se přihlásíte stejnými přihlašovacími údaji jako do Vzdálené správy.
 

Na portálu Moje Dotykačka můžete:

Sledovat stav vašich plateb s upozorněním na nezaplacené faktury před splatností i po splatnosti

Zaplatit faktury online prostřednictvím zabezpečené platební brány

Změnit vaše fakturační údaje

Změnit fakturační období pro jednotlivé licence (předplacení na měsíc nebo 1 rok)

Deaktivovat / aktivovat licenci, nastavit její pojmenování na fakturách a zvolit datum opětovné aktivace

Jednoduše přejít na vyšší typ licence

Využít speciální slevový kód a prodloužit licenci o několik měsíců zdarma

Získat informace o posledních novinkách a výhodných nabídkách od Dotykačky

 

Výběr společnosti

Pokud máte více cloudů pro různé společnosti, bude jako první krok zobrazen jejich přehled. Kliknutím vyberte cloud / společnost. Zobrazí se hlavní stránka s přehledem faktur, které pod vybraný cloud / společnost patří. Zelená dlaždice Vzdálená správa slouží pro návrat zpět do webového rozhraní Vzdálené správy.

clip0271

nahoru

Přehledy

Na stránce Přehledy je zobrazeno vše podstatné k fakturám na jednom místě. V horní části naleznete aktuální stav plateb. V dolní části je seznam vystavených pravidelných faktur za licence Dotykačky. Vpravo nahoře pak najdete menu 05 pro změnu jazyka rozhraní a menu Změnit společnost, pomocí kterého můžete přepínat mezi cloudy / společnostmi (pokud jich máte víc) nebo se vrátit zpět do Vzdálené správy. Pod ikonkou otazníku najdete odkaz do tohoto manuálu.

clip0272

 

01

Aktuální stav plateb ukazuje, zda máte všechny faktury zaplacené či nikoliv. Jestliže některá z vystavených faktur nebyla zaplacena, budete na to v přehledu upozorněni a objeví se zde tlačítko pro její zaplacení online. Kliknutím na tlačítko Zaplatit budete přesměrování do zabezpečené platební brány. Stav plateb mění barvu podle zaplacených / nezaplacených faktur: vše zaplaceno - zelená, nezaplacená faktura před splatností - žlutá, nezaplacená faktura po splatnosti - červená.

02

Přehled vystavených faktur za licence Dotykačky. U každé faktury je vedeno, zda byla zaplacena či nikoliv. Tlačítkem Stáhnout v záhlaví stáhnete .zip archiv se všemi fakturami nebo fakturami za vybraný rok. Kliknutím na ikonku 03 vybranou fakturu stáhnete ve formátu .pdf.

04

Hlavní menu - Přehled vystavených faktur s informací o jejich stavu / Správa vašich licencí / Novinky a akce z Dotykačky / Nastavení fakturačních údajů. V případě, že máte v nějaké části nepřečtené informace, bude u konkrétní položky v menu zobrazena tečka.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC