Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Jestliže máte nějaké dlužné faktury, bude na stránce Přehledy zobrazena celková částka k zaplacení. Tu můžete zaplatit online. Platba se tak provede okamžitě.

 

Jak provést platbu online?

1_icon

Na stránce Přehledy klikněte na tlačítko Zaplatit.

clip0609

 

2_icon

Budete přesměrováni do zabezpečené platební brány PayU. Zde zadejte informace o své platební kartě 01, nebo zvolte jinou metodu online platby 02. Doporučujeme platební kartu zapamatovat 03, abyste příště nemuseli její údaje opět zadávat. Další platby za pravidelné faktury se tak provedou automaticky a nebudete na ně muset myslet. Nakonec pro realizaci platební transakce klikněte na tlačítko Zaplatit.

clip0610

 

3_icon

Úspěšná platba je ihned připsána na účet. Na stránce s přehledem faktur nyní budou veškeré faktury zaplacené.

clip0612

 

poznamka_icon

Zapamatovanou kartu najdete na stránce Můj účet. Zde ji také můžete kdykoliv vymazat. Jakmile kartu vymažete, nebudou se pravidelné faktury za licenci pokladního systému platit automaticky a bude tedy nutné včasné zaplacení hlídat.

clip0613

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC