Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

syncPři jakékoliv operaci v pokladně dochází k automatické synchronizaci dat do Vzdálené správy. Vzdálená správa je reprezentována jednoduchým webovým rozhraním, které poskytuje přehled o pokladních operacích a umožňuje také konfiguraci dotykové pokladny vzdáleně prostřednictvím jakéhokoli počítače či tabletu.

Při fungujícím internetovém připojení jsou data ve Vzdálené správě aktuální či s maximálním zpožděním v řádu několika sekund. Probíhající synchronizaci se Vzdálenou správou indikuje animovaná ikona mráčku na hlavní obrazovce vedle jména přihlášeného uživatele.

 

dulezite_sdeleni_icon

Červená ikona mráčku značí nefunkční internetové připojení. V takovém případě nemusí být data ve Vzdálené správě aktuální. Zkontrolujte tedy vlastní internetovou konektivitu (Wifi router) a správné připojení pokladny k internetu.

newitem58


Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2023 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC