Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Do nastavení aplikace Rezervace se dostanete ťuknutím na položku Nastavení v levém menu.

clip0061

 

Popis jednotlivých nastavení

clip0062
 

Mód vhodný pro hotely

Pokud aktivujete tuto volbu, budou jednotlivé rezervace platné pro celé dny a to vždy od nastaveného času pro Check in a Check out. Při vytvoření rezervace tak zvolíte jen den od do a rezervace bude platná první den od 14:00 (check in) a poslední den do 10:00 (check out). Jednotlivé stoly se tak vlastně berou jako pokoje. Do budoucna počítáme s možností změny zobrazení stolů na nové ikony, které budou reprezentovat jednotlivé pokoje.

clip0063

 

Zobrazovat data jen pro vybranou pokladnu

Jestliže používáte více pokladen připojených do jednoho webového úložiště (cloudu) jsou v kalendáři standardně zobrazeny stoly ze všech pokladen. Aktivací této možnosti a zvolením pokladny z rozbalovacího menu omezíte zobrazení stolů v kalendáři jen na vybranou pokladnu.

Vytvářet rezervace bez výběru zákazníka

Zaškrtnutím této volby povolíte vytváření rezervací bez povinného výběru zákazníka. Zákazníka však můžete stále k vytvářené rezervaci volitelně přidat ručním zadáním nebo vybráním ze seznamu (viz obr. výše).

Zapomenout autorizaci

Ťuknutím na tlačítko zrušíte propojení mezi rezervacemi a pokladní aplikací Dotykačka.

nahoruTato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  


Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC