Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

V tomto nastavení povolujete komunikaci Dotykačky s certifikovaným ovladačem váhy. Ten je nutný pro ověřené spojení mezi váhou a pokladnou. Připojení váhy a nastavení ověřeného spojení je popsáno v této kapitole.

Pokud není certifikovaný ovladač váhy v pokladně nainstalován, budete požádáni o jeho instalaci prostřednictvím Dotykačka Marketplace.

 

uziv_tip_icon

Pro zabránění nepřesného vážení, doporučujeme v Nastavení aplikace aktivovat volbu Vyžadovat stabilní váhu.

dulezite_sdeleni_icon

Certifikované připojení váhy je placená služba a spojení váhy a pokladny musí být zaplombováno technikem. Po uvedených krocích je tedy nutné kontaktovat výrobce váhy (což je v případě vah Dotykačky společnost LESAK s.r.o.) na tel. 775 873 570 a domluvit návštěvu technika, který zaplombování provede. Společnost Dotykačka ověření připojení váhy ani zásah u zákazníka neprovádí.

Celý postup certifikace od společnosti LESAK s.r.o. je uveden v tomto dokumentu.

Pokud nemáte váhu od společnosti Dotykačka, obraťte se prosím ohledně certifikovaného připojení přímo na dodavatele nebo prodejce své váhy.

Maximální jednotková nebo celková cena (množství x jednotková cena) vážené položky je 9 999,99 Kč. Nad tuto částku není možný prodej v certifikovaném (Welmec) režimu.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC