Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Pokročilé nastavení dotykové pokladny je přístupné v postranním menu Dotykačky pod volbou Nastavení aplikace. Ťuknutím na tuto volbu zobrazíte všechna nastavení pokladny rozdělená do jednotlivých kategorií (záložek). V těchto záložkách najdete veškerá nastavení pokladny i hardwaru, který pokladna podporuje. Na další záložky se dostanete tak, že v levé části záložek potáhnete prstem nahoru. Tím v záložkách listujete.

 

screenshot_2017-07-19-13-15-02

 

Přehled

Informace o vaší licenci, jednoznačném identifikátoru pokladny a cloudu (Vzdálené správy). Tyto informace využijete při kontaktu s technickou podporu. V případě licence Dotykačka SNADNO a NAPLNO uvidíte počet zbývajících rezervací, které můžete vytvořit.

Dočasně zde mohou být viditelní i zástupci pro změnu určitých nastavení pokladny např. v souvislosti se změnou legislativy.

Obecné

Pokladna - Pod touto záložkou najdete základní volby ovlivňující chování pokladny, zobrazení a počítání cen. Dále je zde nastavení a hromadná změna daňových sazeb a prodej v pověření.

Nastavení zobrazení - V této části lze nastavit parametry zobrazení určitých položek dotykové pokladny a chování ovládacích prvků. Nastavíte zde také režim prodejní obrazovky, obrazovku doporučení a chování PLU klávesnice.

Uživatelé

nahoru

Prodej

Pokročilé

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC