Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Pokud jsou pro vás zajímavé funkce vyšší verze Dotykačky, můžete kdykoliv požádat o přechod na vyšší verzi licence. Navýšení licence je možné provést ihned nebo od dalšího fakturačního období.

clip0283

 

dulezite_sdeleni_icon

Změna licence je možná pouze směrem nahoru. Snížení licence není v portálu Moje Dotykačka podporováno. Jestliže chcete vaši aktuální licenci snížit, kontaktujte nás prosím na zákaznické lince 221 221 331 - volba 2.

 

Okamžité navýšení licence

Pokud se rozhodnete přejít okamžitě na nový typ licence, je nutné doplatit rozdíl pravidelného licenčního poplatku podle druhu vybrané vyšší licence (NAPLNO nebo NEOMEZENĚ). Rozdíl licenčního poplatku doplatíte online prostřednictvím platební brány, na kterou budete přesměrováni. Fakturu za tuto platbu pak obdržíte e-mailem. Další platby již budete standardně provádět na základě pravidelně zasílaných faktur.

Navýšením licence se nezmění fakturační období. Jedná se pouze o změnu typu licence, kdy od následujícího období platíte plnou částku za nový typ licence.

clip0284

 

poznamka_icon

Příklad výpočtu doplatku za vyšší licenci:
Máte licenci NAPLNO s platbou každých 12 měsíců, která končí k 30.9., v 10. měsíci se rozhodnete přejít na licenci NEOMEZENĚ. Měsíční cena vaší licence NAPLNO je po 15% slevě 910,- Kč. Cena za novou licenci NEOMEZENĚ je 1750,- Kč za měsíc. Za novou licenci již není možné přiznat 15% slevu, jelikož je nutné doplatit 2 měsíce, viz dále.

Původní licenci jste používali 9 měsíců. Měsíc, ve kterém provedete navýšení licence, se nezapočítává - máte ho zdarma, celkem tedy 10 měsíců. Rozdíl ceny za novou licenci se v tomto případě bude aplikovat jen na zbylé 2 měsíce:
 
1750,- Kč (roční cena licence NEOMEZENĚ) - 910,- Kč (původní roční cena licence NAPLNO) = 840,- Kč x 2 měsíce = doplatek 1680,- Kč.

nahoru


Navýšení licence od dalšího období

Zvolením přechodu na vyšší typ licence od následujícího fakturačního období bude licence automaticky navýšena až od ukončeného současného fakturačního období. Pokud tedy aktuálně používáte licenci NAPLNO s koncem období 31.7., bude vaše licence automaticky změněna na NEOMEZENĚ od 1.8. Od tohoto data tak budete moci využívat všechny funkce Dotykačky. Na začátku nového fakturačního období obdržíte pravidelnou fakturu na novou licenci s novou částkou. Není nutné provádět platbu předem.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC