Přehrávání kamerových záznamů

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Přehrávání kamerových záznamů

Navigace:  Služby a rozšíření > Kamerový systém NetRex >

Pokud jste kamerový systém NetRex a Vzdálenou správu Dotykačky úspěšně propojili podle postupu v předchozí kapitole, můžete si ve vybraných přehledech ve Vzdálené správě zobrazit odpovídající kamerové záznamy. Jak na to se dozvíte právě v této kapitole.

 

Jak zobrazit kamerové záznamy?

1_icon

Přihlaste se do Vzdálené správy. Kamerové záznamy lze zobrazit pro vystavené doklady a zaparkované účty. Přejděte tedy na Prodejní reporty » Vystavené doklady nebo Prodejní reporty » Zaparkované účty a otevřete si detail vybrané účtenky.

clip0203

 

2_icon

Vpravo dole se zobrazí dialog doplňku NetRex. Jestliže ještě nemáte k pokladně (provozovně) přiřazenou kameru, je nutné nejprve z rozbalovacího seznamu vybrat odpovídající kameru a nastavení uložit. Po uložení kamery již budete moci zvolit záznam pro přehrání. Pro každou účtenku jsou k dispozici 3 záznamy: v okamžiku otevření / uzavření účtu a během celé doby od vystavení do zaplacení účtu. V případě zaparkovaných účtů si pak můžete prohlédnout záznam v okamžiku otevření účtu a poslední změny účtu.

clip0079
clip0080

 

uziv_tip_icon

Jestliže máte o kamerový systém Netrex zájem nebo potřebujete pomoc s tímto systémem, kontaktujte prosím přímo společnost Netrex.

nahoru