Pro správné zobrazení obsahu prosím aktivujte JavaScript.

Pokud jste kamerový systém NetRex a Vzdálenou správu Dotykačky úspěšně propojili podle postupu v předchozí kapitole, můžete si ve vybraných přehledech ve Vzdálené správě zobrazit odpovídající kamerové záznamy. Jak na to se dozvíte právě v této kapitole.

 

Jak zobrazit kamerové záznamy?

1_icon

Přihlaste se do Vzdálené správy. Kamerové záznamy lze zobrazit pro vystavené doklady a zaparkované účty. Přejděte tedy na Prodejní reporty » Vystavené doklady nebo Prodejní reporty » Zaparkované účty a otevřete si detail vybrané účtenky.

clip0203

 

2_icon

Vpravo dole se zobrazí dialog doplňku NetRex. Jestliže ještě nemáte k pokladně (provozovně) přiřazenou kameru, je nutné nejprve z rozbalovacího seznamu vybrat odpovídající kameru a nastavení uložit. Po uložení kamery již budete moci zvolit záznam pro přehrání. Pro každou účtenku jsou k dispozici 3 záznamy: v okamžiku otevření / uzavření účtu a během celé doby od vystavení do zaplacení účtu. V případě zaparkovaných účtů si pak můžete prohlédnout záznam v okamžiku otevření účtu a poslední změny účtu.

clip0079
clip0080

 

uziv_tip_icon

Jestliže máte o kamerový systém Netrex zájem nebo potřebujete pomoc s tímto systémem, kontaktujte prosím přímo společnost Netrex.

nahoru

Tato příručka má pouze informativní charakter a neposkytuje žádné záruky. Uvedené specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Obrázky a schémata jsou pouze informativní. Vzhled a funkce zařízení a softwaru se mohou lišit v závislosti na aktuální verzi produktu a aplikací.

Vytvořeno s od Dotykačky. ©2024 Dotykačka ČR s.r.o.

  

Keyboard Navigation

F7 for caret browsing
Hold ALT and press letter

This Info: ALT+q
Page Header: ALT+h
Topic Header: ALT+t
Topic Body: ALT+b
Contents: ALT+c
Search: ALT+s
Exit Menu/Up: ESC