Služby a rozšíření

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Služby a rozšíření

Dotykovou pokladnu můžete jednoduše integrovat se službami třetích stran a získat tak zajímavé funkce, které pomohou vašemu podnikání. V současné době Dotykačka podporuje tyto služby:
 

E-shopy WooCommerce (Doplněk pro Wordpress)
clip0660

E-shopy Shoptet (Doplněk pro Shoptet)
shoptet


 

Objednávkové služby
clip0658 clip0659
 

Objednávkový systém zdarma - Vyzvednisi.cz
vyzvednisi

Pohodlené placení přímo od stolu - Qerko
clip0606

Objednávkový systém Adaptee
adaptee

Objednávkový systém Speedlo
clip0697


 

Cloudové účetnictví iDoklad
idoklad

Účetnictví TRIVI
clip0661

Kamerový systém NetRex
netrex

 

Integraci většiny služeb provedete pomocí jednoduchých průvodců ve Vzdálené správě. Před tím je samozřejmě potřeba mít podporované služby, které chcete propojit s Dotykačkou, aktivní a zřízené přímo u společností, jež je poskytují.

Vlastní e-shop na platformě Shoptet propojíte s Dotykačkou prostřednictvím doplňku, který najdete na webu doplňků Shoptet. Produkty v pokladně a na e-shopu se párují na základě EAN kódu, ten musí být pro každý produkt unikátní. Po úspěšném propojení budou na základě prodejů v e-shopu automaticky upravovány skladové zásoby v Dotykačce.

Objednávkový systém Vyzvednisi.cz je poskytován zcela zdarma pro všechny uživatele, bez ohledu na zakoupenou licenci. Využívat ho mohou i uživatelé jiných pokladních systémů. Pro uživatele Dotykačky poskytuje výhodu jednoduché integrace a propisování objednávek do pokladny.

Kamerový systém NetRex si jednoduše propojíte se Vzdálenou správou Dotykačky sami podle tohoto postupu. Získáte tak náhled z kamer provozovny ke každé vystavené účtence či zaparkovanému účtu.

Propojení objednávkového systému Adaptee s Dotykačkou provede přímo společnost Adaptee, na základě předchozí objednávky. Každá vytvořená on-line objednávka se pak přenese přímo do poklady. V této kapitole najdete informace, jak to funguje.

Integraci Dotykačky s Qerkem vám zajistí přímo Qerko. Sami na straně Dotykačky nic speciálního nenastavujete. Stačí jen v administraci Qerka povolit přístup do Vzdálené správy Dotykačka a poté vložit k jednotlivým stolům obdržené QR kódy. Jak na to, je popsáno zde.

O integraci se službou Speedlo požádejte prosím svého obchodního zástupce Dotykačky, nebo nás kontaktujte prostřednictvím tohoto formuláře. Více informací najdete v této kapitole.

 

poznamka_icon

Dostupnost služeb pro integraci je závislá na vaší licenci Dotykačky.

uziv_tip_icon

Pokud své produkty zákazníkům rozvážíte, můžete použít speciální stůl pro rozvoz a získat tak informace o celkových prodejích na rozvoz. Více informací o této možnosti najdete v této kapitole.

nahoru