Služby a rozšíření

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Služby a rozšíření

Dotykovou pokladnu můžete jednoduše integrovat se službami třetích stran a získat tak zajímavé funkce, které pomohou vašemu podnikání. V současné době Dotykačka podporuje např. tyto služby:

 

EDI - elektronické dodací listy od distributorů tisku

4SGrkoANdS5zYI9CXfVFzg2EqA55o6A-ew5BSm_izJUZ9sVBz8GPEitBuY2gpMprza-w550mYQykxOV-JQCYuSCimp5HuadaVpAu1Q
 

 


 

E-shopy WooCommerce (Doplněk pro Wordpress)
clip0660

E-shopy Shoptet (Doplněk pro Shoptet)
shoptet

 


 

Objednávkové služby
clip0658 clip0659
 

Objednávkový systém zdarma - Vyzvednisi.cz
vyzvednisi

Pohodlené placení přímo od stolu - Qerko
clip0606

Objednávkový systém Adaptee
adaptee

Objednávkový systém Speedlo
clip0697

 


 

Cloudové účetnictví iDoklad
idoklad

Money S3
money-s3

 


 

Kamerový systém NetRex
netrex

 

Integraci většiny služeb provedete pomocí jednoduchých průvodců ve Vzdálené správě. Před tím je samozřejmě potřeba mít podporované služby, které chcete propojit s Dotykačkou, aktivní a zřízené přímo u společností, jež je poskytují.

Vlastní e-shop na platformě Shoptet propojíte s Dotykačkou prostřednictvím doplňku, který najdete na webu doplňků Shoptet. Produkty v pokladně a na e-shopu se párují na základě EAN kódu, ten musí být pro každý produkt unikátní. Po úspěšném propojení budou na základě prodejů v e-shopu automaticky upravovány skladové zásoby v Dotykačce.

Objednávkový systém Vyzvednisi.cz je poskytován zcela zdarma pro všechny uživatele, bez ohledu na zakoupenou licenci. Využívat ho mohou i uživatelé jiných pokladních systémů. Pro uživatele Dotykačky poskytuje výhodu jednoduché integrace a propisování objednávek do pokladny.

Kamerový systém NetRex si jednoduše propojíte se Vzdálenou správou Dotykačky sami podle tohoto postupu. Získáte tak náhled z kamer provozovny ke každé vystavené účtence či zaparkovanému účtu.

Propojení objednávkového systému Adaptee s Dotykačkou provede přímo společnost Adaptee, na základě předchozí objednávky. Každá vytvořená on-line objednávka se pak přenese přímo do poklady. V této kapitole najdete informace, jak to funguje.

Integraci Dotykačky s Qerkem vám zajistí přímo Qerko. Sami na straně Dotykačky nic speciálního nenastavujete. Stačí jen v administraci Qerka povolit přístup do Vzdálené správy Dotykačka a poté vložit k jednotlivým stolům obdržené QR kódy. Jak na to, je popsáno zde.

O integraci se službou Speedlo požádejte prosím svého obchodního zástupce Dotykačky, nebo nás kontaktujte prostřednictvím tohoto formuláře. Více informací najdete v této kapitole.

 

poznamka_icon

Dostupnost služeb pro integraci je závislá na vaší licenci Dotykačky.

Kompletní přehled podporovaných služeb a systémů třetích stran najdete na této stránce.

uziv_tip_icon

Pokud své produkty zákazníkům rozvážíte, můžete použít speciální stůl pro rozvoz a získat tak informace o celkových prodejích na rozvoz. Více informací o této možnosti najdete v této kapitole.

nahoru