Služby a rozšíření

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Služby a rozšíření

Dotykovou pokladnu můžete jednoduše integrovat se službami třetích stran a získat tak zajímavé funkce, které pomohou vašemu podnikání. V současné době Dotykačka podporuje tyto služby:

E-shopy Shoptet
shoptet

Objednávkový systém zdarma - Vyzvednisi.cz
vyzvednisi

Kamerový systém NetRex
netrex

Objednávkový systém Adaptee
adaptee

Cloudové účetnictví iDoklad
idoklad

Pohodlené placení přímo od stolu - Qerko
clip0606

 

Vlastní e-shop na platformě Shoptet propojíte s Dotykačkou prostřednictvím doplňku, který najdete na webu doplňků Shoptet. Produkty v pokladně a na e-shopu se párují na základě EAN kódu, ten musí být pro každý produkt unikátní. Po úspěšném propojení budou na základě prodejů v e-shopu automaticky upravovány skladové zásoby v Dotykačce.

Objednávkový systém Vyzvednisi.cz je poskytován zcela zdarma pro všechny uživatele, bez ohledu na zakoupenou licenci. Využívat ho mohou i uživatelé jiných pokladních systémů. Pro uživatele Dotykačky poskytuje výhodu jednoduché integrace a propisování objednávek do pokladny.

Kamerový systém NetRex si jednoduše propojíte se Vzdálenou správou Dotykačky sami podle tohoto postupu. Získáte tak náhled z kamer provozovny ke každé vystavené účtence či zaparkovanému účtu.

Propojení objednávkového systému Adaptee s Dotykačkou provede přímo společnost Adaptee, na základě předchozí objednávky. Každá vytvořená on-line objednávka se pak přenese přímo do poklady. V této kapitole najdete informace, jak to funguje.

Integraci Dotykačky s Qerkem vám zajistí přímo Qerko. Sami na straně Dotykačky nic speciálního nenastavujete. Stačí jen v administraci Qerka povolit přístup do Vzdálené správy Dotykačka a poté vložit k jednotlivým stolům obdržené QR kódy. Jak na to, je popsáno zde.

 

poznamka_icon

Dostupnost služeb pro integraci je závislá na vaší licenci Dotykačky.

uziv_tip_icon

Pokud své produkty zákazníkům rozvážíte, můžete použít speciální stůl pro rozvoz a získat tak informace o celkových prodejích na rozvoz. Více informací o této možnosti najdete v této kapitole.

nahoru